Skip links

Služby

Kontaktný formulár

  Jednotlivec

  Individuálna spolupráca

  Čo je individuálna spolupráca

  Individuálna spolupráca prebieha priamo medzi mnou a tebou, vo forme koučingumentoringutréningu sebarozvoj, alebo kombinácie týchto foriem.

  Každá individuálna spolupráca má vopred dohodnuté trvanie spolupráce a cieľ.

  Každá individuálna spolupráca je z mojej strany 100% diskrétna, čiže nikde s nikým bez klientovho súhlasu nezdieľam informácie o tom, s kým mám akú individuálnu spoluprácu. Ty ale môžeš zdieľať s kým len chceš, že so mnou pracuješ (dokonca budem len rád). Ja ale nemôžem. Ak aj za mnou príde tvoj známy, že má od teba odporučenie na mňa a spýta sa ma medzi rečou, že ako nám to ide, nebudem s ním debatovať nič ohľadom našej spolupráce.

  Ako prebieha individuálna spolupráca

  V aktuálnej pandemickej situácií prebieha individuálna spolupráca so mnou default cez internet, najmä cez pravidelné videohovory prostredníctvom aplikácie Zoom, ktoré sú doplnené cez instantné hlasové / textové / obrazové / video správy prostredníctvom aplikácie Signal. Po vzájomnej dohode je možné mať stretnutia aj osobne, u mňa v kancelárií v Bratislave, ale default je online, kvôli nepredvídateľnej situácií. Všetky ďalšie detaily spolupráce (obsah, ciele, trvanie, povinnosti, podmienky, cena) sú dohodnuté počas úvodneho stretnutia.

  Postup pre začatie individuálnej spolupráce

  Zarezervuj si prosím úvodné stretnutie kliknutím na tento odkaz a vyplnením potrebných informácií.

  Táto strategická konzultácia je bezplatná, pretože ešte neviem, či ti budem vedieť pomôcť, prípadne, či bude obojstranný záujem o spoluprácu, no stále ti aspoň pomôžem zmapovať tvoju situáciu a nasmerovať ťa ako ďalej.

  Volám to strategická konzultácia, pretože jej hlavným cieľom je nastavenie stratégie spolupráce – každý klient je iný a preto je potrebné pochopiť, aká stratégia bude najlepšie vyhovovať tebe.

  Táto strategická konzultácia prebieha videohovorom cez Zoom.

  Na danú strategickú konzultáciu nie je potrebná žiadna príprava – stačí mi zodpovedať otázky v rezervačnom formulári a potom už len pripojiť sa v daný dátum a čas. Ja ju budem viesť a verím, že bezohľadu na to, či sa dohodneme na spolupráci alebo nie, ti dá tento čas nejakú užitočnú hodnotu, takže v zásade nemáš čo stratiť, len získať.

  Pre rezerváciu prosím klikni sem a vyplň potrebné údaje. Teším sa!

  K.O. kritéria individuálnej spolupráce

  Nemám presne predpísané to, ako má vyzerať dokonalá individuálna spolupráca (= nie firemná spolupráca), v prvom rade sa treba ozvať a uvidíme. No aby sme obaja ušetrili čas, mám 4 K.O. kritéria, ktoré ju diskvalifikujú už na začiatku:

  1. Začínanie cenou. Cena spolupráce bude určená až potom, ako zistíme, čo všetko bude obsahom spolupráce a či ti vôbec viem / chcem pomôcť. Vopred cenu nikdy nepíšem, ale ak sa na ňu niekto pýta hneď na začiatku, je to pre mňa zvyčajne K.O. kritérium už na začiatku.
  2. Vykanie. Ako vidíš, tykám ti, pretože je pre mňa dôležité nadväzovať od prvého kontaktu dôverný vzťah s každým klientom. Držanie si odstupu a vykanie pri individuálnej spolupráci sú pre mňa K.O. kritérium. Tykanie sa nevylučuje so slušnosťou a taktnosťou.
  3. Nezodpovednosť. Nikto nie je neomylný a chybičky sa stávajú, ale nedostaviť sa na úvodnú strategickú konzultáciu, pretože som si to nepoznačil, alebo iné formy nezodpovedného prístupu sú pre mňa K.O. kritérium. Tykanie sa nevylučuje so zodpovedným prístupom.
  4. Bartrovanie. Nedávam zľavy a ani nerobím barter výmenou za promo alebo za iné protislužby, tovary a podobne. Zvyčajne to paradoxne klientovi viac škodí ako pomáha, takže akonáhle je navrhnutá cena za moje služby, nevyjednávam a nebartrujem.

  Tieto K.O. kritéria platia na individuálne spolupráce v oblasti koučingu, mentoringu a tréningu sebarozvoja. Pre firemné spolupráce tieto K.O. kritéria neplatia, tam chápem formálnosť, potrebu úvodnej cenovej ponuky a rôzne korporátne mechanizmy, ktoré pravdepodobne idú nad rámec osobnej zodpovednosti osoby, ktorá ma v rámci firmy kontaktuje. Ale pri individuálnej spolupráci som zásadový – zodpovedný prístup, tykanie si a fixná cena, dohodnutá až na záver strategickej konzultácie.

  Skupina

  Firemná spolupráca

  Vzdelávanie

  Pre firmy poskytujem nad rámec individuálnej spolupráce aj skupinové prednášky, workshopy a iné typy lektorskej činnosti podľa záujmu zadávateľa.

  Tu sú niektoré témy prednášok a workshopov, ktoré som už robil a rád ich zopakujem:

  • Pracovné:
   • time management a produktivita
   • prezentačné schopnosti a rečníctvo
   • efektívna komunikácia
   • ako byť produktívnejší na home office
  • Osobné:
   • stanovovanie osobných cieľov a ich dodržiavanie
   • asertivita, vyjednávanie, pýtanie si vecí a hovorenie „nie“.
   • lifestyle design popri zamestnaní
   • stoicizmus ako operačný systém pre rozhodovanie sa v neistých časoch
   • základy koučovania

  Okrem týchto tém som otvorený urobeniu workshopu na mieru pre vás na akúkoľvek tému, ktorá súvisí s mojou prácou a kompetenciami.

  Všetky vzdelávacie aktivity robím plne plynulo aj v anglickom jazyku.

  Ak máš záujem zistiť viac, ozvi sa mi prosím cez kontaktný formulár.

  Moderovanie

  Okrem prednášok a workshopov tiež rád moderujem eventy, či už celé konferencie, alebo panelové diskusie, facilitovanie aktivít, firemné brainstormingy alebo off-site stretnutia.

  Mojou prednosťou je energickosť a dobrá nálada, priridzené vystupovanie pred ľuďmi, manažovanie rečníkov a publika, dohliadanie na dodržanie vyhradeného času a zvládanie nepredvídateľných situácií.

  Moderujem plynulo aj v anglickom jazyku.

  Ak máš záujem zistiť viac, ozvi sa mi prosím cez kontaktný formulár.

  Iné projekty

  Okrem lektorskej práce robím taktiež jednorázové firemné spolupráce na projektoch, kde viem byť užitočný – napríklad pôsobil som ako externý konzultant pri HR projekte, podieľal sa na vylepšovaní interných procesov alebo pomáhal nastaviť firemnú stratégiu a komunikáciu.

  Ak máš záujem zistiť viac, ozvi sa mi prosím cez kontaktný formulár.

  Medzi mojich firemných klientov patria Google, Dell, IBM, mBank, Johnson Controls, Yeme, Generali, ČSOB, Slido, MARAM Group, OCTAGO, Campus Cowork, BE-ID Human, Mondelez, Sampa Events, Erasmus Student Network, Schneider Electrics, Studio TEM, Futbaltour, Adient, Superfilm a iní.

  Ozvať sa mi sa vypláca

  Referencie mojich klientov

  Rezervuj si stretnutie!

  Máš nejakú otázku?

  Nenašiel si odpoveď? Kontaktuj ma.

  Pravdepodobne by si nemal/a, lebo som opak toho, čo ľudia väčšinou chcú (rýchle, lacné, pohodlné). Ale mám nadšenie pre svoju prácu, moji klienti sú spokojní s výsledkami a neraz sa mi už podarilo niekomu zmeniť život. Za úvodné stretnutie nič nedáš a nemáš čo stratiť, prinajhoršiom sa nedohodneme, takže ozvi sa mi a až potom obaja zistíme, či by sme spolu mali spolupracovať alebo nie.

  Áno, po dohode je možné aj osobne (ja som zaočkovaný a verím, že ty tiež), ale default je Zoom. Daj prosím šancu videostretnutiu cez Zoom – mám kvalitnú Full HD (1920 x 1080 px) webkameru s 90° uhlom záberu a všesmerovým mikrofónom – bude to veľmi autentické a som si istý, že je to hneď druhá najlepšia forma po osobnom stretnutí a aj flexibilnejšie geograficky.

  Áno, či už sa jedná o firemné workshopy, eventy, medzinárodné projekty alebo 1-on-1 spolupráce, v angličtine som plynulý.

  Všetky platby prebiehajú prevodom na účet, pričom v prípade právnickych osôb sú moje služby v 99% prípadov uznateľné do nákladov, keďže koučing je typická daňovo uznateľná položka. Splatnosti a iné podmienky sú dohodnuté individuálne. Nie som platca DPH.