Skip links

Služby

Kontaktný formulár

  Jednotlivec

  Individuálna spolupráca

  Ako prebieha individuálna spolupráca

  Individuálna spolupráca so mnou prebieha default cez internet, najmä cez pravidelné videohovory prostredníctvom aplikácie Zoom.

  Po vzájomnej dohode je možné mať stretnutia aj osobne (na Liptove alebo keď som občasne v Bratislave), ale default je online kvôli väčšej vzájomnej flexibilite.

  Všetky ďalšie detaily spolupráce (obsah, ciele, trvanie, povinnosti, podmienky, cena) sú dohodnuté počas úvodneho stretnutia.

  Postup pre začatie individuálnej spolupráce

  Zarezervuj si prosím úvodné stretnutie kliknutím na tento odkaz a vyplnením potrebných informácií.

  Toto stretnutie je bezplatné, pretože ešte neviem, či ti budem vedieť pomôcť, prípadne, či bude obojstranný záujem o spoluprácu, no stále ti aspoň pomôžem zmapovať tvoju situáciu a nasmerovať ťa ako ďalej.

  Toto stretnutie prebieha defaultne videohovorom cez Zoom. Osobné stretnutie nie je možné rezervovať instantne cez Calendly, ale treba ísť cez kontaktný formulár (prípadne mi rovno zavolať/napísať, číslo tam je) pretože musím potvrdiť, kde sa práve nachádzam.

  Na dané úvodné stretnutie nie je potrebná žiadna príprava – stačí mi vyplniť rezervačný formulár a potom už len byť na mieste v daný dátum a čas.

  Ja ho budem viesť a verím, že bezohľadu na to, či sa dohodneme na spolupráci alebo nie, ti dá tento čas užitočnú hodnotu, takže v zásade nemáš čo stratiť, len získať.

  Pre rezerváciu prosím klikni sem a vyplň potrebné údaje. Teším sa!

  Skupina

  Firemná spolupráca

  Vzdelávanie

  Pre firmy poskytujem v rámci vzdelávania skupinové prednášky, workshopy a iné typy lektorskej činnosti podľa dohody.

  Všetky vzdelávacie aktivity robím na mieru podľa dohody a tiež plne plynulo aj v anglickom jazyku.

  Ak máš záujem zistiť viac, ozvi sa mi prosím cez kontaktný formulár.

  Iné projekty

  Okrem lektorskej práce robím taktiež jednorázové firemné spolupráce na projektoch, kde viem byť užitočný – napríklad pôsobil som ako externý konzultant pri HR projekte, podieľal sa na vylepšovaní interných procesov alebo pomáhal nastaviť firemnú stratégiu a komunikáciu.

  Ak máš záujem zistiť viac, ozvi sa mi prosím cez kontaktný formulár.

  Medzi mojich väčších firemných klientov patria Google, Dell, IBM, mBank, Johnson Controls, Yeme, Generali, ČSOB, Slido, Mondelez, Schneider Electrics, Adient, ale pracoval som aj s mnohými menšími firmami.

  Ozvať sa mi sa vypláca

  Referencie mojich klientov

  Rezervuj si stretnutie!

  Máš nejakú otázku?

  Nenašiel si odpoveď? Kontaktuj ma.

  Som všestranný kouč, ktorý aplikuje svoje skúsenosti tam, kde klient potrebuje. Napriek tomu si ma za tie roky niektoré témy / oblasti koučingu našli viac ako tie ostatné, takže by sa dalo kľudne povedať, že som:

  Výkonnostný kouč (performance coach) – ciele, výkon a celková efektivita, nestrácať čas, dosahovať výsledky, maximalizovať potenciál v rôznych oblastiach.

  Kariérny kouč (career coach) – vyjednať si lepšie podmienky, dosiahnuť kariérny rast, nájsť si novú prácu, prípadne odísť z tej aktuálnej a/alebo úplne zmeniť profesiu.

  Biznis kouč (business coach) – zvyšovanie príjmov solopreneurov a podnikateľov, hľadanie lepších klientov, optimalizovanie procesov, plánovanie a dosahovanie rastu podnikania.

  Životný kouč (life coach) – upratovanie života celkovo, prípadne ak sa dejú veľké životné zmeny, alebo je potrebný pohľad z vyššej perspektívy na viacero spolusúvisiacich oblastí.

  Podľa počtu koučovaných som individuálny kouč. Nekoučujem tímy, páry, ani iné skupiny, vždy ma zaujíma jednotlivec a individuálne výzvy a ciele.

  Do tretice, som úplne nezávislý kouč (solopreneur), ktorý nie je zamestnaný žiadnou organizáciou, firmou ani nemám biznis partnerov, takže som úplne nestranný.

  Áno, po dohode je možné aj osobne, len na to sa nedá využiť instantný booking úvodného stretnutia cez Calendly, ale treba ísť cez kontaktný formulár, keďže som možno niekde v zahraničí.

  Silno ale preferujem stretnúť sa online cez Zoom, aj keď sa práve nachádzame v tom istom meste, pretože Zoom šetrí čas a je nezávislý na našej geografickej polohe, takže spolupráca môže plynulo pokračovať aj v prípade zmeny lokality jedného z nás.

  Cena mojich služieb, forma platby, splatnosti a iné podmienky sú dohodnuté individuálne po vzájomnej dohode na úvodnom stretnutí. Štandardná mena je EUR, som tiež otvorený platbe v BTC.

  V prípade, že nejaká iná entita sponzoruje tvoj koučing (či už čiastočne alebo úplne), nemám problém faktúru rozdeliť alebo celú vystaviť na tvojho sponzora.