Skip links

FLOW: 8-týždňový sebarozvojový program

Otváram 8-týždňový sebarozvojový program, ktorý bude v malej skupinke, pod mojim vedením a bude zahŕňať tie najefektívnejšie metódy, aké mi fungujú s klientmi, učené interaktívnou workshopovou formou online, s praktickými zadaniami na tréning vo svojom vlastnom tempe a v kombinácií s inviduálnym koučingom so mnou, pre maximalizáciu tvojich výsledkov.

Detaily programu:

 • trvanie 8 týždňov, od 9.5.2022 do 30.6.2022, od hocikadiaľ na svete, cez Zoom.
 • kombinácia skupinových workshopov a individuálnych koučingov so mnou.
 • malá uzavretá skupina pod mojim vedením, ktorá spolu komunikuje, povzbudzuje sa a spoločne sa posúva vpred.
 • cena a platobné podmienky dohodnuté na individuálnom calle, možnosť pridať si k programu viac individuálnych koučingov a služieb, ale aj kvalifikovať sa na zľavu.

Nazval som ten program FLOW, pretože to slovo najlepšie vystihuje želaný stav, ku ktorému ti chcem pomôcť v tvojej situácií, ako opak zaseknutosti, stagnácie, nerozhodnosti, pasivity, vyhárania, ťažkopádnosti alebo iného neflow stavu.

Zameranie programu:

 1. robenie odvážnych vecí – či už niečo povedať, napísať, vyskúšať, otestovať, ponúknuť, vypýtať si. Naučíš sa cvičenia a moje obľúbené postupy, ale nielen na akcieschopnosť, ale tiež aj na risk-management, takže žiadna slepá motivácia a kamikadze štýl, ale konanie “vtedy a tak, ako ty chceš”.
 2. zásady osobnej produktivity – ako maximalizovať svoj output bez cyklenia, ale aj bez vyhorenia? Nemakaj tvrdšie, ale chytrejšie. Dám ti nástroje a zamyslenia, ktoré ti pomôžu radikálne prehodnotiť, ako pracuješ na tom, na čom aktuálne pracuješ.
 3. stanovenie si hraníc a dodržanie ich – pretože súčasťou odvážnych vecí a osobnej produktivity je tvoja schopnosť hovoriť „nie“. S people-pleasingom sa ďaleko nedostaneme. Byť milý je cenné keď chceš a nie, keď musíš, lebo to nevieš inak.
 4. vidieť bigger picture – v tvojej spleti povinností, záujmov, plánov a cieľov sa naučíme myslieť vo veľkom a premýšľať nad rozhodnutiami v aspekte rokov a desaťročí, nielen týždňov a mesiacov ako doteraz, rovnako ako nebrať pracovnú oblasť za izolovanú, ale naplno vnímať všetky súvislosti v kontexte celého tvojho života.

Všetky postupy a cvičenia som nadizajnoval tak, aby ich mohol používať hocikto v rôznych dilemách a situáciach, no pre premietnutie do tvojej individuálnej situácie a vyťaženie maxima budeme využívať individuálne koučing sessions.

Pre koho to je určené:

 • ak si ambiciózny človek s growth mindsetom,
 • túžiš posunúť sa v pracovnej oblasti, odcykliť sa a/alebo rásť,
 • chceš aktívne robiť nepohodlné praktické cvičenia, nie len pozerať videá,
 • zaujalo ťa byť v skupine, ktorá sa spoločne posúva vpred a
 • oceníš pomoc kouča, ktorý z teba dostane tvoje osobné maximum.

Ako sa prihlásiť:

Rezervuj si so mnou úvodný enrollment call cez tento link. V prvom rade potrebujem zistiť, aká je tvoja situácia a či bude efektívne sa teraz pridať do programu alebo nie.

Ak na danom calle zistíme, že daný program nie je to, čo by som ti odporúčal v tvojej situácií absolvovať, prejdeme si iné alternatívy, či už so mnou alebo moje iné odporúčania, ako riešiť svoju situáciu, takže z toho callu dostaneš pridanú hodnotu bezohľadu na to, či sa pridáš na program alebo nie.

Ak zistíme, že daný program je pre teba, poviem ti o ňom viac detailov ako to bude prebiehať, zodpoviem všetky tvoje otázky, nájdeme spoločne ambiciózny ale realistický cieľ a zistíme aký balík individuálnych koučingov ti na jeho dosiahnutie bude najlepšie vyhovovať a keď sa rozhodneš pridať, tak hneď dostaneš individuálnu prípravu a všetky informácie, nech z neho môžeš vyťažiť maximum (čím skôr sa pridáš, tým viac času na prípravu). 

Zároveň budem mať už od začiatku viac informácií o tebe, takže sa môžem aj ja lepšie pripraviť na teba a nájsť ti v rámci programu najvhodnejšieho accountability parťáka s podobnou situáciou.

Čo môžeš očakávať:

Môžeš očakávať veľa praktických cvičení, ktoré sú rozkúskované, aby ich zvládol človek popri full time práci a iných životných záväzkoch. Program ti dá vtedy veľa, keď budeš aktívne participovať. Naopak, ak sa budeš chcieť iba viezť, môžeš očakávať sklamanie.

Skupinové sessions budú každý týždeň na 1,5 hodinu a ich deň a čas budú dohodnuté spoločne s účastníkmi, aby sme našli najlepší prienik. Budú cez Zoom, budú sa na nich workshopovou formou učiť koncepty a cvičenia, ako aj vyhodnocovať progres za posledný týždeň a v prípade absencie (môže sa stať) bude k dispozícií záznam len pre účastníkov programu.

Individuálne koučingové sessions budú dohodnuté individuálne so mnou, cieľom bude maximalizácia hodnoty programu pre tvoju individuálnu situáciu, riešenie tvojich unikátnych výziev, facilitovanie vlastných poučení a uistenie sa, že ideš skupina ťa ani neťahá vpred moc rýchlo, ale ani nebrzdí.

Môžeš očakávať 8 týždňov mimo svojej zóny komfortu, počas ktorých tam ale budeš mať mňa aj ostatných účastníkov, takže zo seba dostaneš to naj (sila skupiny) a odmenou ti bude sebarozvoj, adekvátny tomu, čo do toho dáš.

V prípade zdravotných komplikácií alebo náhlej zmeny situácie, ktorá by ti znemožňovala dokončiť program, nájdeme také riešenie, aby ti to čo najlepšie vyhovovalo, ale nemusíš sa báť, že ti niečo “prepadne” – môj cieľ je pomôcť ti s tvojim rozvojom, takže tak taká situácia nastane, budeme to riešiť individuálne – ak už teraz o takej vieš, preberieme to spolu na úvodnom calle a uvidíme.

Ale bude to fungovať aj mne?

Neviem, pretože to nie je žiadny tajný liek, ktorý pasívne zješ a on „zafunguje“. Je to program, ktorý bude tým viac “fungovať”, čím viac doňho dáš. Môžem ťa uistiť, že svoju časť práce si urobím poctivo, ale tú druhú časť práce musíš urobiť ty, pretože to je tá časť, ktorá rozhodne, koľko si z toho nakoniec odnesieš.

Z daných cvičení, čo mám nachystané a mojich minulých spoluprác ti môžem povedať, že som už som videl klientov:

 • nielen zvládať, ale užívať si ťažké rozhovory, pričom celý život sa im vyhýbali a radšej people-pleasovali,
 • radikálne zvýšiť svoju produktivitu, obraty, nájsť si nových klientov alebo vyjednať si zvýšenie platu,
 • uvedomiť si, čo je pre nich skutočne dôležité a prvýkrát cítiť vo svojom živote jasnosť a zmysel,
 • povedať mi rok po konci našej spolupráce, že z nej ťažia dodnes a že to bolo super rozhodnutie.

Nevidím dôvod, prečo by to nemal byť aj tvoj prípad, teda ak nepovieš “nie” samému sebe tým, že to nikdy ani len nevyskúšaš, že sa rozhodneš ani len neozvať sa. To je jediný prípad, kedy ti nemám ako pomôcť.

Bookni si úvodný call cez tento link a poďme zistiť, či a ako ti viem byť užitočný.

ps: aktuálne program prebieha a teraz sa doňho nedá pridať. Som z neho nadšený, preto nový plánujem na jeseň 2022. Prihlás sa na môj newsletter, alebo ma kontaktuj email, že máš záujem a dám ti vedieť o novom termíne.

Mišo