Skip links

Program FLOW: #3 turnus (od 22.1.2023)

Po úspešnom #1 turnuse (máj-jún 2022) a #2 turnuse (okt-nov 2022) otváram #3 turnus môjho vylepšeného Programu FLOW, čo je 6-týždňový sebarozvojový program v malej skupinke, pod mojim vedením, zahŕňajúci tie najefektívnejšie metódy, aké mi fungujú s klientmi, učené interaktívnou workshopovou formou live cez Zoom, s praktickými zadaniami na tréning vo svojom vlastnom tempe a v kombinácií s individuálnym koučingom so mnou, pre maximalizáciu tvojich výsledkov.

Detaily programu:

 • trvanie 6 týždňov, od 22.1.2023 do 5.3.2023, od hocikadiaľ na svete, cez Zoom.
 • kombinácia skupinových workshopov a individuálnych koučingov so mnou.
 • malá uzavretá skupina pod mojim vedením, ktorá spolu komunikuje, povzbudzuje sa a spoločne sa posúva vpred.
 • cena a platobné podmienky dohodnuté na individuálnom calle, možnosť pridať si k programu viac individuálnych koučingov a služieb, ale aj kvalifikovať sa na zľavu.

Nazval som ten program FLOW, pretože to slovo najlepšie vystihuje želaný stav, ku ktorému ti chcem pomôcť v tvojej situácií, ako opak zaseknutosti, stagnácie, nerozhodnosti, pasivity, vyhárania, ťažkopádnosti alebo iného neflow stavu.

Zameranie programu:

 1. robenie odvážnych vecí – či už niečo povedať, napísať, vyskúšať, otestovať, ponúknuť, vypýtať si. Naučíš sa cvičenia a moje obľúbené postupy, ale nielen na akcieschopnosť, ale tiež aj na risk-management, takže žiadna slepá motivácia a kamikadze štýl, ale konanie “vtedy a tak, ako ty chceš”.
 2. zásady osobného zorganizovania sa – ako nemať vo svojich aktivitách chaos a bordel, ale prehľadnosť a systematickosť. Nemakaj tvrdšie, ale chytrejšie. Dám ti nástroje, ktoré ti pomôžu radikálne prehodnotiť, ako pracuješ.
 3. stanovenie si hraníc a dodržanie ich – pretože súčasťou odvážnych vecí a osobnej produktivity je tvoja schopnosť hovoriť „nie“. S people-pleasingom sa ďaleko nedostaneme. Byť milý je cenné keď chceš a nie, keď musíš, lebo to nevieš inak.
 4. vidieť bigger picture – v tvojej spleti povinností, záujmov, plánov a cieľov sa naučíme myslieť vo veľkom a premýšľať nad rozhodnutiami v aspekte rokov a desaťročí, nielen týždňov a mesiacov ako doteraz, rovnako ako nebrať jednu oblasť života za izolovanú, ale naplno vnímať všetky súvislosti v kontexte celého tvojho života.

v skratke: ODVAHA, SYSTEMATICKOSŤ, HRANICE, BIG PICTURE

Všetky postupy a cvičenia som nadizajnoval tak, aby ich mohol používať hocikto v rôznych dilemách a situáciach, no pre premietnutie do tvojej individuálnej situácie a vyťaženie maxima budeme využívať individuálne koučing sessions.

Pre koho je program určený:

 • ak si ambiciózny človek s growth mindsetom,
 • túžiš posunúť sa (nielen) v pracovnej oblasti, odcykliť sa a/alebo rásť,
 • chceš aktívne robiť nepohodlné praktické cvičenia, nie len pozerať videá,
 • zaujalo ťa byť v proaktívnej skupine, ktorá sa spoločne posúva vpred a
 • oceníš aj sprevádzanie od kouča, ktorý z teba dostane tvoje osobné maximum.

Ako sa prihlásiť:

Rezervuj si so mnou úvodný call cez tento link. V prvom rade potrebujem zistiť, aká je tvoja situácia a či bude efektívne sa teraz pridať do programu alebo nie.

Ak na danom calle zistíme, že daný program nie je to, čo by som ti odporúčal v tvojej situácií absolvovať, prejdeme si iné alternatívy, či už so mnou alebo moje iné odporúčania, ako riešiť svoju situáciu, takže z toho callu dostaneš pridanú hodnotu bezohľadu na to, či sa pridáš na program alebo nie.

Ak zistíme, že daný program je pre teba, zodpoviem všetky tvoje otázky, nájdeme spoločne ambiciózny ale realistický cieľ a keď sa rozhodneš pridať, tak hneď dostaneš individuálnu prípravu a všetky informácie, nech z neho môžeš vyťažiť maximum (čím skôr sa pridáš, tým viac času na prípravu). 

Zároveň budem mať už od začiatku viac informácií o tebe, takže sa môžem aj ja lepšie pripraviť na teba.

ps: často dostávam dotaz, prečo proste nie je cena tu v článku napísaná vopred, tak sa pokúsim to vysvetliť. Prvý a hlavný dôvod je ten, že od turnusu k turnusu s ňou chcem hýbať (čo aj robím) a preto nechcem, aby sa niekto kotvil na predchádzajúcu cenu a potom porovnával – možno chcem cenu zvýšiť, alebo ak klesol dopyt, tak aj znížiť. Zároveň si chcem udržať možnosť jdávať ľudom cenovú ponuku až potom, ako vidíme, že si budeme rozumieť a nie snažiť sa im to „predať“. Kým obaja nezistíme, že je to win-win, tak baviť sa o cene je zbytočné. Na 1.turnuse som mal 10 účastníkov, ktorí mi potvrdili, že cena bola adekvátna hodnote, ktorú dostali, takže verím, že ak ťa to zaujme, pridáš sa tiež, ak naopak tam pre teba hodnota nebude, tak ani ultra nízka cena to nevykompenzuje… Nechcem totiž ľudí, ktorí sú v programe len pretože bola dobrá cena, chcem tam ľudí, ktorým to dá mega hodnotu a za cenu, ktorá je pre nich prijateľná. Každý turnus dávam ale všetkým účastníkom rovnakú cenu, takže mi je úplne jedno, či si chudobný študent alebo bohatý business owner. Napíšem len jednu vec už teraz, aby sme nestrácali čas – kto má očakávanie, že cena za celý program je „tak okolo 100€“ (lebo to mi občas niekto povie na úvodnom calle), tak je to viac. Vidím, akú hodnotu to ľuďom dáva a podľa mňa je stále cena nízka, ale ak tvoj „flow“ pre teba aktuálne nemá žiadnu hodnotu, tak aj 100€ by bolo priveľa.

Čo môžeš očakávať:

Môžeš očakávať veľa praktických cvičení, ktoré sú rozkúskované, aby ich zvládol človek popri full time práci a iných životných záväzkoch. Program ti dá vtedy veľa, keď budeš aktívne participovať. Naopak, ak sa budeš chcieť iba viezť, môžeš očakávať sklamanie.

Skupinové sessions budú každý týždeň na 1 hodinu a budú cez Zoom, budú sa na nich workshopovou formou učiť koncepty a cvičenia, ako aj vyhodnocovať progres za posledný týždeň a v prípade absencie (môže sa stať) bude k dispozícií záznam len pre účastníkov programu.

Individuálne koučingové sessions budú dohodnuté individuálne so mnou, cieľom bude maximalizácia hodnoty programu pre tvoju individuálnu situáciu, riešenie tvojich unikátnych výziev, facilitovanie vlastných poučení a uistenie sa, že ideš skupina ťa ani neťahá vpred moc rýchlo, ale ani nebrzdí.

Môžeš očakávať 6 týždňov mimo svojej zóny komfortu, počas ktorých tam ale budeš mať mňa aj ostatných účastníkov, takže zo seba dostaneš to naj (sila skupiny) a odmenou ti bude sebarozvoj, adekvátny tomu, čo do toho dáš.

V prípade zdravotných komplikácií alebo náhlej zmeny situácie, ktorá by ti znemožňovala dokončiť program, nájdeme také riešenie, aby ti to čo najlepšie vyhovovalo, ale nemusíš sa báť, že ti niečo “prepadne” – môj cieľ je pomôcť ti s tvojim rozvojom, takže tak taká situácia nastane, budeme to riešiť individuálne – ak už teraz o takej vieš, preberieme to spolu na úvodnom calle a uvidíme.

TIMELINE:

 • DDL na prihlásenie sa: do naplnenia obmedzenej kapacity, ale najneskôr do 20.1.2023.
 • úvodný email s inštrukciami: príde v nedeľu 22.1.2023 o 20:00 a bude obsahovať prvé cvičebné zadanie, prístupové údaje na Slack, kam sa treba pridať a vypracovať prvé zadanie, možnosť bookovať si individuálne koučingy cez tajný calendly link a všetky ďalšie inštrukcie
 • úvodná live Zoom session: bude v nedeľu 29.1.2023 od 20:00 do 21:00 (svk časového pásma). Na danej session bude vždy vysvetlený nový koncept a tiež aj zadanie na daný týždeň, všetko to bude workshopovou interaktívnou formou, v prípade neúčasti bude k dispozícií záznam z workshopu uploadnutý hneď po jeho skončení na Slacku.
 • každá ďalšia live Zoom session: bude vždy v nedeľu od 20:00 do 21:00, až do poslednej, ktorá bude 5.3.2023.
 • individuálny koučing: každý účastník programu bude mať so mnou dokopy +10 hodín individuálneho koučingu, ktoré budú rozdelené na 6×1,5hod, ktoré si môžeš booknuť pekne každý týždeň 1 session počas 6 týždňov (odporúčam) alebo hocikedy v priebehu trvania programu od 23.1.2023 až do 5.3.2023 a následne ešte jedna 1,5hod session, ktorú si môžeš booknuť najneskôr do konca marca 2023, ideálne 2-3 týždne po skončení na prejdenie si uvedomení po programe a naplánovaní ďalších krokov po programe.

Povedali o programu FLOW jeho účastníci:

 • „Pocas 2 mesiacov intenzivneho programu s ludmi s podobnym mindsetom a cielom som mal velmi vela uvedomeni, dostal som vela odpovedi, navodov a toolov ako von zo „zacarovanych kruhov“, blokov ci zaseknuti, ktore som dlhodobo riesil a nebyt tohto programu, tak ich s vysokou pravdepodobnostou riesim nadalej. Program s jeho obsahom je skvelym sprievodcom v zivote a v pripade potreby ho viem kedykolvek pouzit. Snazim sa kazdy den (v urcitej intencii) celym programom prebehnut – pripomenut si cvika, aby sa to poriadne zautomatizovalo ako s fyzickym cvicenim. A musim povedat, ze kazdy den v urcitej miere a variacii niektore z cviceni aj pouzivam. Niektore zas na tyzdennej baze, ci aktualnej potreby. Je mojou sucastou ako uz spomenute fyzic.cvicenie ci zdrava strava – pekne zapada ako skladacka do celeho kontextu mojho sebarozvoja.“
 • „Mozem Ti len uprimne podakovat, ze si zrealizovat tento projekt/program a uprimne Ti mozem povedat, ze nelutujem ani 1 €, ktore som do tohto programu investoval. Osobne mam pocit, ze moja investicia sa mi zacala vracat uz mozno v polke programu. Robis svoju pracu fakt velmi dobre.💪👍“
 • „Pre mňa to bol začiatok novej profesijnej éry, kedy som postupne začala po krokoch meniť svoje prostredie, náplň dňa a modelovať veci tak aby má od septembra začala práca nutričneho terapeuta začala živiť. Program mi dal dôležité uvedomenia, prečo sa veci dejú a nedejú a ako to ovplyvniť, a tiež pocit zodpovednosti za seba.“ 
 • „Dopad velky. Fakt. Hlavne z pohledu takoveho vnitrniho nastaveni – zastaveni, uklidneni, uvedomneni … ze vzdy je reseni, ze nemusim tlacit atd. Takze urcite tak polovina cviceni, ktere budu pouzivat aktivne dal, protoze ten pocit byl skvely a chci jej postupne prenest i do firemni kultury.“
 • Ucel som si splil, voci ktoremu som do Flow isiel – a to bola koncepcia mojho skupinoveho programu v spojeni s mojim konkretnym zameranim“
 • „Počas Flow som zažil rozne fazy vo svojej sebarealizacii. Zazil som nadsenie, zazil som obdobie kedy som potreboval vyslovene rozmyslat a nechat veci vo „svojich flow“ alebo „nechal som ich vo svojom chaose“ a po urcitom case som na ne zacal opat vyvijat vplyv. „
 • „Program Flow ma „prinutil“ zamysliet sa hlbsie nad mojim zivotom, kde som, co chcem, co pre mna funguje a co nie, ako viacej pocuvat moj „gut feeling“. Velkym prinosom su nastroje / cvicenia, ktore sa snazim pravidelne aplikovat.“
 • „Program bol velmi dobre organizovany, dlzka programu, cvicenia aj individualky. Sice som v danom case nemal idealne obdobie na takyto program, ale ako si hovoril, idealne nemusi byt nikdy :). Vdaka cviceniam a sedeniam som si uvedomil nejake svoje postoje a ako podvedome fungujem. Nehovorim, ze sa vsetko hned otocilo o 180 stupnov, ale postupne sa viem vracat spat a pracovat na svojich problemoch nadalej.“
 • „Program by mohol byt vhodny pre kazdeho, kto ma pocit ze je niekde v pracovnej oblasti zaseknuty. Pripadne ak sa neciti hned na priamy 1-1 kontakt s coachom riesit svoje zalezitosti, ale az po opadnuti nejakych zabran vdaka skupine, ktora na sebe pracuje v danom case tiez.“

Ale bude to „fungovať“ aj mne?

Neviem, pretože to nie je žiadny tajný liek, ktorý pasívne zješ a on „zafunguje“. Je to program, ktorý bude tým viac “fungovať”, čím viac doňho dáš.

Môžem ťa uistiť, že svoju časť práce si urobím poctivo, ale tú druhú časť práce musíš urobiť ty, pretože to je tá časť, ktorá rozhodne, koľko si z toho nakoniec odnesieš.

Z daných cvičení, čo mám nachystané a mojich minulých spoluprác ti môžem povedať, že som už som videl klientov:

 • nielen zvládať, ale užívať si ťažké rozhovory, pričom celý život sa im vyhýbali a radšej people-pleasovali,
 • radikálne zvýšiť svoju produktivitu, obraty, nájsť si nových klientov alebo vyjednať si zvýšenie platu,
 • uvedomiť si, čo je pre nich skutočne dôležité a prvýkrát cítiť vo svojom živote jasnosť a zmysel,
 • povedať mi po konci našej spolupráce, že z nej ťažia dodnes a že to bolo super rozhodnutie.

Nevidím dôvod, prečo by to nemal byť aj tvoj prípad, teda ak nepovieš “nie” samému sebe tým, že to nikdy ani len nevyskúšaš, že sa rozhodneš ani len neozvať sa. To je jediný prípad, kedy ti nemám ako pomôcť.

Bookni si úvodný call cez tento link a poďme zistiť, či a ako ti viem byť užitočný.

Mišo

Značky: