iné

Ženská kozmetika v mužskej kúpeľni

Muži, ktorí bývate sami a máte frajerky, prípadne sestry alebo ehm ehm kamarátky, toto je zoznam vecí, ktoré ak máš v kupelke, tak ti pravdepodobne poďakuje:

1. kefa na vlasy – vraj TANGLE TEEZER je topka, táto bola na Alze za 6,5€

2. micelárna voda a vatičky na odmaľovanie – do 3€ dokopy

3. suchý šampón – stále neviem, čo to je, ale pod 2€ v DMke

4. kvalitnejší hydratačný krém na tvár aka moisturizer, tento bol 5€, mega vonia, využiješ pravdepodobne tiež

5. krém na ruky, detto tiež využiješ, 1€

6. kondicionér na vlasy s keratínom, tento bol nejaké 4€, trvanlivosť forever

7. zubná kefka 3€ – mať doma náhradné zubné kefky je tak či tak must.

Na obrázku chýbajú tampóny na WC, čo stálo asi 1€ a beriem to tam rovnako samozrejme, ako že tam máš toaleťák.

Mne to vyšlo dokopy na 25€, ak by sa to aj malo mínať 10 rokov, je to nič, frajerka alebo segra ti poďakuje.

A čo ehm ehm “kamarátka”? Písal som si o tom s viacerými ženami, že či to nebude pôsobiť tak, že sa ich u teba strieda tak veľa, ale väčšina mi odpísala, že je to pozorné. Ty musíš vedieť, ako to je a či žiješ podľa svojich morálnych zásad a ak áno, tak buď v pohodke.

ps: v žiadnom prípade nepíšem, že toto by mal mať každý muž v kúpelni, takže chill. Maj tam čo TY chceš. Je to len malá inšpirácia, ale ty rozhoduješ. Kupovať žehličku na vlasy a iné haluze by mi prišlo už priveľa, možno tebe ani toto nie, možno tebe prídu odveci aj odmaľovacie vatičky za pár centov, ty určuješ, kde je hranica, kde je u mňa vidíš v tomto poste a som s tým úplne v pohodke.

Pýtal som sa viacerých žien, povedali, že to je pozorné, dali mi dobré tipy, určil som si, kde je hranica (make up máš aj tak vlastný a špirála a pleťová maska tiež neprešli :)), toto boli 80/20 veci (veľký efekt za málo námahy), a tak som do toho išiel.

Nikomu nehovorím, čo má robiť, ja som zodpovedný za content na mojom účte, ty si zodpovedný za to, čo s tým urobíš ;). Ale dobre vieš, že keby prídeš ty do ženského bytu a ona má v chladničke pivo, prípadne tiež nepoužitú záložnú zubnú kefku, tak sa vôbec nenahneváš 😁.

Či prehliadam niečo? Rád o tom pokecám, ako to vnímaš ty, bezohľadu na to, či muž alebo žena. Komenty si vieš pozrieť a pridať pri tomto istom príspevku u mňa na instagrame alebo na facebooku.

ps: pôvodne som to dával iba na social media, ale potom mi kamoš napísal toto, tak som si povedal, že “prečo nie” :D diky, že si mi pomohol vymyslieť názov :D.

Cheers!

——–

—–

Ak chceš zostať v kontakte, prihlás sa na môj newsletter, cez ktorý zdieľam svoj nový obsah, tipy, novinky, pripravované eventy a špeciálne akcie iba pre mojich subscriberov:

Tags: