O prednáške a speakrovi

Názov: Pracuj Lepšie, Nie Tvrdšie

Kľúčové slová:

  • Produktivita
  • Efektivita
  • Time-management
  • Pracovné ciele
  • Vychytávky

Krátke info: Prečo dnes time-management nefunguje a čo môžem robiť, aby som mal/a lepšie výsledky za kratší čas? Prednáška o tom, ako pracovať šikovnejšie a netráviť v práci viac času, ako treba.

Dlhšie info: Na smrteľnej posteli si ešte nikto neprial, aby trávil viac času v práci – a predsa, žijeme v dobe, kedy sa workaholizmus berie za nejaké hrdinstvo, naši kamaráti sú na hranici vyhorenia a napriek tomu, že sa máme lepšie ako kedykoľvek predtým, trávime v práci viac zbytočného času ako kedykoľvek predtým. Žijeme v dobe nadbytku informácií a konštantných vyrušení. Musíme sa zmieriť s tým, že nestihneme všetko a preto lepší time-management nie je riešením. Netreba však zúfať, človek si nemusí vyberať medzi tým, či bude mať dobré výsledky, alebo dostatok času na nepracovné aktivity – ak vie, ako na to. A práve na túto tému, “pracuj lepšie, nie tvrdšie”, je zameraná táto prednáška, dozvieme sa, prečo máme neustále pocit, že nemáme čas, budeme zasvätený do sveta vysokej pracovnej efektivity a dostaneme praktické tipy, ktoré môžeme začať robiť okamžite, aby sme mali lepšie výsledky, za menej času.

Bio: Mišo Duchoň je kouč, lektor a bloger, ktorý sa špecializuje na tému lepšia práca. Pomáha klientom pri kariérnych rozhodnutiach, dosahovaní cieľov alebo plánovaní akčných krokov; na jeho workshopoch školí účastníkov ako pracovať lepšie, nie tvrdšie, neprokrastinovať a dosahovať lepšie výsledky, bezohľadu na to, či majú zamestnanie, podnikajú alebo študujú. Žije v Bratislave a popri svojej práci je spolumajiteľ SOWA gymu, aktívny OCR pretekár a cestovateľ.

Fotky na stiahnutie:

(neváhajte si ich upraviť na svoje rozmery, pridať logo, vytvoriť cover image eventu a podobne, po rozkliknutí sa vám zobrazí v pln(ši)om rozlíšení)

 

 

Author