Work Smarter – pracuj lepšie, nie tvrdšie [workshop]

Po úspešných prvých dvoch vydaniach som sa rozhodol tento workshop zopakovať aj do tretice a tak ťa pozývam na jeho ďalšie, opäť o kúsok vylepšené vydanie! V tomto popise nájdeš, čo ťa na workshope čaká a ako sa prihlásiť.

Cieľ

Na konci tohto workshopu budeš mať môj “arzenál” tých naužitočnejších cvičení, ktoré si sám robievam pre zefektívnenie svojej práce + budeš ich mať všetky aj vypracované, so spätnou väzbou a na záver, dúfam, že to bude celé v takej malej uzavretej proaktívnej skupinke, ktorá potom (voliteľne) ostane spolu v kontakte, aby si zdieľala svoj progres.

Konečný cieľ nie je pracovať tvrdšie (viac hodín), ale chytrejšie, nech máme viac hodín na život – nakoniec, na smrteľnej posteli si ešte nikdy nikto neželal, aby viac pracoval :).

Obsah

1. Uvítanie a intro. Základné pokyny a pravidlá pre tento workshop, rozdám vám mnou pripravené skriptá (s predpripravenými cvičeniami), každý sa v skratke predstaví, nech sa poznáme a ideme na to :)

2. Základná teória – bude veľmi krátka a k veci, ale potrebná, aby sme si ujasnili, že čo je vlastne cieľom dneška.

3. Cvičenia – toto bude hlavná časť, mám pripravených 7 cvičení, ktoré si každý pre seba vypracuje a aj si ich prejdeme. Všetky logicky naväzujú, pôjdeme postupne, budem všetko facilitovať a sú to hlavné, čo si odnesieš, lebo iba počúvať nestačí, takže tento WORKshop bude super praktický a o Tebe, o tom, čo ty použiješ, aké z mojich techník, na svoje projekty.

4. Zrekapitulovanie – akčné kroky, zhrnutie najdôležitejších poučení, next steps, vzájomná spätná väzba a ukončenie.

Kedy, kde, ako

Dátum: utorok, 26.3.2019
Čas: 18:00
Trvanie: 3 hodiny (do 21:00)
Miesto: Campus Mlyny (Staré Grunty 18, Bratislava)
Priestor: Top zasadačka pre 10 ľudí
Kapacita: 10 ľudí
Jazyk: slovenský

Ako sa prihlásim

Napíš mi email na miso[zavináč]misoduchon[bodka]com, že sa hlásiš, predmet emailu “WORK SMARTER” a pošli mi prosím svoje údaje:

Meno a Priezvisko
Tel.č.
Adresu alebo FA údaje
1-2 vety o sebe, nech viem, kto príde :)

Následne ti prídu do 24 hodín platobné údaje a po uhradení ti prídu organizačné informácie a potom stačí už len prísť 26.3.2019 v plnej sile.

Cena

37€ (skriptá a občerstvenie sú v cene)

Facebook

  • Tu je fotogaléria z minulého vydania, pozri si, nech máš predstavu, čo čakať.
  • tu je facebook event, daj vedieť kamošom, že sa zúčastníš, alebo že máš záujem.

Diks za prečítanie, teším sa na workshop!

Mišo

Author