Spúšťam podcast: tu je 10 nových epizód!

Rozhodol som sa otestovať, aké budú reakcie na môj podcast, tak som urobil experimentálne 10 epizód.

Epizódy na seba nadväzujú, preto odporúčam ísť od prvej a nie hneď na season finále príbeh o tom, ako som bol v stripclube :D.

Pre koho to robím: proaktívni ambiciózni ľudia, ochotní na sebe makať.

O čom: sebarozvoj (“Žiť naplnený život, na ktorý budeš hrdý/hrdá”).

Kde ho nájdem?

Môj podcast nájdeš na Spotify, Apple iTunes (už by mal byť refreshnutý ? nájdi ma v appke), Google Podcasts (čoskoro schválený ? nájdi ma v appke), prípadne aj na YouTube.

Tu nájdeš všetky epizódy, vieš si ich pustiť jednu po druhej priamo odtiaľto, alebo stiahnúť ako mp3:

Čo ďalej

Ja neviem, uvidíme :)

V prvom rade by ma zaujímala spätná väzba, ako sa Vám páčili, či ste sa dozvedeli niečo nové a či by ste si vypočuli viac takýchto :). Môžete mi dať vedieť kdekoľvek, social media, email, určite ma nájdete.

Ak bude feedback pozitívny, tak budem pokračovať, ak bude negatívny, tak to prehodnotím, ale musím povedať, že ma to bavilo, robilo sa mi to lepšie ako články a aj z ankiet na social mediach som dostal echo, že moji subscriberi by podcast ocenili, tak som si povedal, že idem do toho :).

Good enough

Season 1 som spravil tak, aby som zbytočne nešpekuloval s vybavením, je tam jednoduché intro aj outro, keďže nemám rád perfekcionizmus (čo často dopadne tak, že nakoniec ani nikdy nezačneš), tak som si určil, čo bude pre mňa “good enough” a dal som to von.

Share the love

Ak sa ti podcast zapáčil, nezabudni sa naň subscribnúť, ak mi napíšeš hodnotenie a dáš nejaké tie hviezdičky na Apple iTunes, to by tiež mohlo pomôcť, no a za každé zdieľanie kdekoľvek budem rád!

O čom budem hovoriť vo svojom podcaste a pre koho to robím je v epizóde S1E1, kde tiež hovorím niečo aj o tom, ako som sa k tomuto celému vlastne dostal :).

O tom, ako pokračujem, budem informovať klasicky, cez svoj newsletter.

Diky moc!

Mišo

Author