Podpor ma cez Patreon

Patreon je stránka, cez ktorú môžeš podporiť svojho obľúbeného hudobníka, fotografa, maliara, vlogera, blogera, podcastera a teda aj mňa.

Je to veľmi jednoduché – ak ti môj obsah dáva hodnotu, či už je to môj podcast, môj blog, môj newsletter, možno sa ti páčil môj audiobook alebo sme spolu mali koučing, čokoľvek to je a ty ma chceš podporiť, choď na moju Patreon stránku a vyber si, či to bude 1,7€ mesačne (“káva”), 7€ mesačne (“obed”) alebo 17€ mesačne (“večera”).

Moja Patreon stránka: http://patreon.com/misoduchon

Ako to funguje: Strhne ti to danú sumu + DPH v ten moment, keď to potvrdíš a potom vždy na začiatku mesiaca, pričom to môžeš hocikedy zrušiť, keď budeš mať pocit, že už ma nechceš ďalej podporovať, je to úplne v pohodke :).

Ja budem medzitým premýšľať, ako ti to vrátiť späť a budem pravidelne pripravovať nejaké poďakovania pre mojich subscriberov, ale chcem, aby to bolo príjemné prekvapenie a nie transakčné :).

Patreon je pre mňa super spôsob, ako budovať bližší vzťah s mojimi followermi, už je tam určitý záväzok, ktorý nechcem sklamať a zároveň pre teba je to spôsob, ako mi pomôcť, ak chceš, lebo čím viac patrónov budem mať, tým viac času si alokujem pre to, aby som im dodával ešte viac hodnoty.

Keď budem mať 100 patrónov na Patreone, začnem písať knihu. Všetko vysvetľujem vo videu na mojej Patreon stránke, takže ak sa rozhodneš podporiť ma, píšem tú knihu aj pre teba ❤️.

Moja Patreon stránka: http://patreon.com/misoduchon

Author