O mne

O MNE

Volám sa Mišo Duchoň, mám 30 rokov, žijem v Bratislave a som kouč a tréner osobného rozvoja.

Pomáham ľuďom vyznať sa v samých sebe, ak sú zmätení alebo zaseknutí; zadefinovať si, čo je pre nich najdôležitejšie a čo chcú dosiahnuť, dôkladne preskúmať všetky svoje možnosti a potom sa rozhodnúť a konať. Pracujem s tímami aj jednotlivcami a okrem koučingu robím aj workshopy a prednášky zamerané na osobný rozvoj.

Žijem minimalisticky a snažím sa zameriavať na to podstatné, aktívne sa venujem extrémnym prekážkovým pretekom (OCR) a športu celkovo, spoluzaložil som SOWA gym, milujem sebarozvoj a žijem tak, aby som bol na seba hrdý.

MOJA TIMELINE

 1. 23.4.1989 Narodil som sa v bojnickej nemocnici.
 2. 1999 – 2007 8-ročné bilingválne Gymnázium V.B.Nedožerského v Prievidzi, zakončené maturitou z Angličtiny, Nemčiny, Slovenského jazyka a Matematiky.
 3. 2007 – 2010 Balakárske štúdium na Ekonomickej univerzite v Bratislave, Národohospodárska fakulta, odbor Financie, Bankovníctvo, Investovanie, zakončené získaním titulu Bc.
 4. 2010 – 2011 Undergraduate double degree štúdium na Nottingham Trent University, fakulta Nottingham Business School, odbor International Business Administration, zakončené získaním titulu BA (Hons).
 5. 2011 – 2013 Dvojročné nemeckofónne štúdium double-degree, 2011/2012 v Bratislave na EUBA, 2012/2013 v Halle na Martin-Luther-Universität, zakončené získaním titulov Ing. a MSc.
 6. 2014 – 2015 Pôsobím ako individuálny tréner a poradca pre výživu, popri tom som doučoval jazyky, postupne som sa na 100% venoval už iba trénerstvu a výživovému poradenstvu. Napriek lákavej korporátnej budúcnosti som si vybral robiť to, čo ma napĺňa a kde môžem pomáhať ľuďom priamo.
 7. 2015 – 2016 Spoluzakladám Fitnessa gym, kde sa môžem naplno realizovať a v ktorom organizujem vlastné aj zahraničné školenia a individuálne a skupinové tréningy. Po roku ale prišla nečakaná výpoveď z nájomnej zmluvy.
 8. 2016 – 2017 Namiesto otvorenia nového Fitnessa gymu sa sťahujem do No Will No Skill Academy, v ktorej naďalej robím individuálne aj skupinové tréningy, vlastné aj zahraničné školenia a navyše manažujem akadémiu. Bola to výborná skúsenosť a podarilo sa mi zaviesť viaceré procesy a zvýšiť návštevnosť akadémie a potom som sa posunul ďalej.
 9. 2017 – dodnes Začínam vlastné outdoor tréningy na Slávií Agrofert, potom tam spoluzakladám SOWA (Slovak Outdoor Workout Academy), ale trénerstvo už robím skôr ako moje hobby a hľadám si novú výzvu na fulltime prácu. Keď začal mať projekt SOWA úspech, rozhodli sme sa s partnermi založiť SOWA gym a mať vlastný priestor na individuálne a skupinové tréningy, vlastné aj hosťované školenia a samozrejme vlastný tréning. Dnes je SOWA gym moja srdcovka, v ktorej ešte stále občas trénujem, je to moje hobby a priestor na môj tréning. Rád ťa v ňom niekedy uvidím!
 10. 2017 – 2018 Pridávam sa do startupu Neseda, kde sa po pár mesiacoch stávam CEO celého projektu. Mojou motiváciou bolo spojiť trénerské znalosti s tými manažérskymi, pracovať na projekte, ktorému verím, s ľuďmi, od ktorých sa viem veľa naučiť a na pozícií, ktorá je veľkou výzvou. Podarilo sa mi dostať nás do finále Startup Awards 2017, prijať nových ľudí, zvýšiť predaje a získať prvú veľkú korporátnu objednávku, ale po roku som cítil, že sa chcem pohnúť ďalej a hľadať sebarealizáciu v oblasti, ktorá mi je najbližšia – osobný rozvoj.
 11. 2018 – dodnes Objavujem koučing – postupne len tak o ňom čítam knihy a sám navštevujem koučov, ale keď mi učaroval, rozhodol som sa to skúsiť blízkym a čitateľom môjho blogu za symbolickú cenu. Odozva bola výborná! Zrazu som zúročil roky záujmu o sebarozvoj, s individuálnou prácou s ľuďmi a objavil som povolanie, v ktorom som sa našiel. Prečítal som viac kníh a študíjnych materiálov a absolvoval certifikované školenie World Coaching Organisation v Helsinkách, po ktorom som už naplno začal pôsobiť ako kouč a tréner osobného rozvoja a neskutočne ma to napĺňa.

NAVŠTÍVENÉ KRAJINY

Milujem cestovanie, pretože mi rozširuje obzory, prináša veľa inšpirácie a spoznávania zaujímavých ľudí. Zároveň je pre mňa pobyt v zahraničí skvelé dobíjanie bateriek. Od určitého momentu som si začal značiť, v  ktorých krajinách som už bol a tu je zoznam:

Kambodža

Írsko

Indonézia

Brazília

Rakúsko

Izrael

Belgicko

Škótsko

Bulharsko

Chorvátsko

Česká republika

Francúzsko

Egypt

Nemecko

Grécko

Vietnam

India

Taliansko

Litva

Zanzibar

Luxembursko

Macedónsko

Slovinsko

Malajzia

Maďarsko

Thajsko

Holandsko

Poľsko

Filipíny

Portugalsko

Rumunsko

San Marino

Srbsko

Španielsko

Anglicko

Vatikán

Gruzínsko

Seychelly

SAE

Tanzánia

Švédsko

Dánsko

Nórsko

Maledivy

Irán

Turecko

Čierna Hora

Bosna a Herc.

Fínsko

Estónsko

Lotyšsko

Island

Švajčiarsko

Kuvajt

Libanon

MOJE SLUŽBY

Ak som Vás zaujal a chcete so mnou spolupracovať, tu nájdete ponuku mojich služieb.

NEWSLETTER

Ak chcete zostať v kontakte a nechcete zmeškať žiadne moje nové články, produkty a iné novinky, prihláste sa na odber môjho newslettra.

KONTAKT


Linkedin


Instagram


Facebook


Envelope


Whatsappísť späť na homepage.

——–

—–

Ak chceš zostať v kontakte, prihlás sa na môj newsletter, cez ktorý zdieľam svoj nový obsah, tipy, novinky, pripravované eventy a špeciálne akcie iba pre mojich subscriberov: