Moje top poznámky z eventu o work-life balance

Dnes som moderoval SmartTalk event na tému work-life balance, zapísal som si tieto idey, enjoy:

“ak niekto na sociálnych sieťach vyzerá, že má dokonalý život, tak to sú iba highlighty a nie realita”

“pre niekoho (mlady absolvent, ambiciozny) je jeho work jeho life, tak ho nebudem vyháňať z práce, aby mal viac work-life balance”

“zamestnávateľ nie je zodpovedný za tvoj work-life balance – ty si!”

“Keď je vo firme dôvera, tak ho nemusím naháňať, či pracuje alebo si rieši svoje osobné veci, pretože viem, že aj keď si občas rieši počas pracovnej doby dvoje veci, tak sa môžem spoľahnúť, že si svoje pracovné povinnosti spraví”

”Viac času mať nemôžeme, viac energie áno”

”Firemná kultúra je to, ako sa ľudia správajú, keď sa nikto nepozerá”

———-

Hovorili 3 super speakri, diky SmartTalk za pozvanie :) samozrejme zaznelo dnes oooveľa viac (len tychto 5 mi najviac zarezonovalo), takže ak chcete, odporúčam prísť na SmartTalk, najbližšie bude 9.5. hovoriť Sajfa o marketingu :)

Cheers!

------------

Prihlás sa tu na odber môjho newslettra a okrem cool tipov nezmeškáš žiadny môj nový článok alebo workshop a ako darček ti príde aj moja večerná a ranná rutina pre top deň, v pdf, s detailným komentárom! Je to 100% free, píšem to vždy len ja a dá sa z neho kedykoľvek odhlásiť jedným klikom.

1 Comments

  1. Super Mišo, si kongruentný, a preto i inšpiráciou pre mňa. Za seba by som ešte dodal, že keď čakáme na výsledok, na niekoho, mrháme časom, ktorý nám nikto nikdy nevráti. Preto je lepšie rozhodnutie spraviť čokoľvek a predísť frustrácii.

    Reply

Leave a Comment.