ako byť fit

Moje jarné outdoor skupinovky – info

Tu nájdeš hlavné info k mojim outdoor skupinovkám 19:15, 2x do týždňa, až do konca júna, na Slávií Agrofert v Bratislave.

Čaute, dnes som bol v Slávií Agrofert dohodnúť záverečné detaily mojich skupinoviek, omrknúť terén, pokecať s pani riaditeľkou a teda definitívne otváram aj termín o 19:15!

Za mnou je priestor, kde budú bývať tréningy, od 18:00 do 19:00 bude mať tréning môj Tvrďák tím (RKTT), potom bude 15min buffer time a od 19:15 do 20:15 budú bývať silovo-kondičné tréningy pod mojim vedením 

Môžete sa tešiť na frekvenčné rebríky, prekážky, kužele, gymnastické kruhy zavesené na strome, pribudne tiež konštrukcia s hrazdami, pre zdatnejších nebude chýbať lano 

Malá promoukážka:


Tréningy sú vhodné pre ľudí, ktorí chcú byť viac fit, chcú sa hýbať na čerstvom vzduchu a usilujú sa o všeobecnú zdatnosť a pohyblivosť, taká telesná výchova pre dospelých  2x do týždňa, podľa mňa nutné minimum, kto chce byť fit, vhodne vieš doplniť napríklad bežeckými tréningami ak sa chystáš na prekážkové preteky typu Tvrďák, Spartan a pod 

Trénuje sa v pondelky a štvrtky od 19:15, avšak niekedy to bude iný deň, tu je rozpis tréningov:

Apríl:

3. (pondelok) + 4. (utorok – z dôvodu, že štvrtok 6. som odcestovaný, tieto dva tréningy budú skúšobné / zoznamovacie + budeme hlavne pilovať základy, resp. testovať kto na tom ako je a každý dostane aj malú domácu úlohu na víkend 
10. (pondelok) + 13. (štvrtok)
18. (utorok, lebo pondelok je Veľká Noc), 20. (štvrtok)
24. (pondelok) + 27. (štvrtok)

Máj:

2. (utorok, lebo v pondelok je sviatok) + 4. (štvrtok)
9. (utorok, lebo v pondelok je sviatok) + 11. (štvrtok)
15. (pondelok) + 18. (štvrtok)
22. (pondelok) + 25. (štvrtok)
29. (pondelok)

Jún:

1. (štvrtok)
5. (pondelok) + 8. (štvrtok)
12. (pondelok) + 15. (štvrtok)
19. (pondelok) + 22. (štvrtok)
26. (pondelok) + 29. (štvrtok)

Prihlasovanie: ak ťa to zaujalo, napíš mi správu, buď na facebooku alebo email. Môžeš prísť na prvý tréning skúšobný free a potom sa rozhodneš.

Tréningy si vieš potom predplatiť na celé tri mesiace, čiže 13 týždňov (apríl+máj+jún) za 147€ (26 tréningov = 5,65€ za tréning), alebo chodievať na jednotlivé, tam je možnosť kúpiť 4 za 27€ (6,75€/tréning). Ak si to kúpiš 4 za 27€ a zapáči sa ti, tak keď budeš chcieť potom pokračovať až do konca, tak doplatíš rozdiel (120) a vybavené.

Platca DPH nie som, či si to môžeš dať do účtovníctva záleží od teba, či to súvisí s tvojim podnikaním, ak si to vieš obhájiť, že je to náklad, ktorý súvisí s tým, čo robíš, tak pohodka.

Ak máš od doktora dovolené cvičiť, tak mi je jedno, ako si na tom, chodia ku mne aj začiatočníci aj mega namakaní ľudia a každý si príde na svoje, dôležitá je vôľa cvičiť a chodiť pravidelne bez výhovoriek. Ak ťa čokoľvek pobolieva (kolená, ramená, kríže) tak ti odporúčam dať sa najprv dokopy a až potom trénovať, to je zdravý rozum, každý u mňa trénuje na svoju zodpovednosť, za vyše 3 roky si nepamätám človeka (klop klop), ktorý by musel prestať so mnou trénovať, lebo si zničil telo alebo niečo, no to neznamená, že nemôžeš byť prvý/prvá, každému sa môže pošmyknúť, zakopnúť, toto nebude Pilates – ani ten nie je bez rizika , ale skôr bootcamp.

Chcem, aby sa vytvorila super partia, ktorá sa teší na tréningy, nech je aj sranda a tešíš sa na tréningy. Kto už u mňa niekedy bol na tréningu, tak vie, o čom hovorím 

Ak moje tréningy poznáš a dáš vedieť svojim kamošom, že je takáto možnosť, budem len rád.

Diky moc a teším sa na prvý tréning, už v pondelok 3.4.2017 !!!

Prídi trošku skôr, nech nás nájdeš, budem na trávnatej ploche tu:

Obrovský areál Slávia Agrofert - na tréningy bude k dispozícií veľký priestor na trávnatej ploche, kde bude tiež konštrukcia na zhyby, lano a kruhy.
Obrovský areál Slávia Agrofert – na tréningy bude k dispozícií veľký priestor na trávnatej ploche, kde bude tiež konštrukcia na zhyby, lano a kruhy.

Kto príde na bicykli alebo nepotrebuje šatne, tak iba príde a cvičí, prípadne sa prezlečieš tam na ploche, ak budeš chcieť využiť šatne a sprchy, tak na recepcií povieš, že ideš na tréning Miša Duchoňa vonku, zaplatíš 1€ a slečna na recepcií ti dá kľúčik od šatne.

To je všetko. Ak by mal ešte niekto nejaké otázky, tak sa neváhaj pýtať :)

Cheers 

——–

—–

Ak chceš zostať v kontakte, prihlás sa na môj newsletter, cez ktorý zdieľam svoj nový obsah, tipy, novinky, pripravované eventy a špeciálne akcie iba pre mojich subscriberov:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *