sebarozvoj

Môj celodenný workshop Pracuj Lepšie, Nie Tvrdšie – detailný priebeh a všetko info

V tomto článku nájdeš všetky informácie k môjmu celodennému workshopu Pracuj Lepšie, Nie Tvrdšie.

! Ak iba hľadáš link na prihlásenie, nájdeš ho tu.

Cieľ školenia

Odovzdať mojim účastníkom maximum hodnoty – informácií, praktických cvičení, feedbacku; v tvorivej atmosfére proaktívnej skupinky a popri vzdelávaní pripraviť aj celodenný zážitok, na ktorý budú spomínať ako jednu z top investícií roku 2019.

Pomôžem ti pracovať lepšie, nie tvrdšie, naučím ťa moje princípy a techniky, vypracuješ si cvičenia, nachystáš akčný plán a užiješ si super deň v top spoločnosti.

Pre koho je toto školenie

Pre všetkých, ktorých táto téma zaujíma a sú ochotní vyhradiť svoje vzácne zdroje (čas a peniaze) na tento deň, ale špecificky mám 3 tipy ľudí, ktorí z toho (z mojich skúseností z predch. workshopov na túto tému) vyťažia maximum:

  1. Lídri – vedú ľudí a vedia, že ak oni zefektívnia o 1%, tak celý tím sa zlepší o 10%! CEO, majiteľ, manažér a každý, ktorého pracovná efektivita alebo neefektivita má niekoľkonásobný vplyv na celý tím alebo projekt. 
  2. Freelanceri / podnikatelia – pracujú sami na seba a vedia, že ich príjem je 100% závislý na nich samých, nemôžu sa skryť a tváriť sa, že niečo robia a byť platení od hodiny, vedia, že by klamali iba samých seba a preto majú motiváciu byť 100% produktívni.
  3. Proaktívni zamestnanci / študenti – ľudia, ktorí chcú od života viac, či už robia fyzicky alebo mentálne, outdoor alebo za počítačom, študujú a brigádujú, alebo sú už desaťročie v rovnakej firme a vadí im, že stagnujú. Nečakajú, konajú.
  4. Rodičia / profi športovci – a všetci ostatní, ktorí MUSIA byť maximálne efektívni, aby mohli venovať viac času tam, kde je to najdôležitejšie.
“Chcem pracovať efektívnejšie a som ochotný niečo pre to urobiť”

Kedy a kde:

Viď na mojom eshope aktuálne termíny a miesta.

Program školenia:

do 9:00príchod, uvítanie, networking s ostatnými, power coffee, OCTAGO konštrukcia na čerstvom vzduchu kto by si chcel zacvičiť…

9:00, ZAČÍNAME!!!

9:00 – 9:20

Otvorenie, icebreak, organizačné pokyny, vzájomné očakávania, predstavenie, program, navodenie atmosféry, sprítomnenie a zladenie na jednu myšlienkovú vlnu.

9:20 – 10:00 – ČASŤ 1 – PRINCÍPY

Moja prednáška o princípoch efektivity, ktorými sa riadim nie len v práci, ale aj v tréningu a celkovo v živote, plus môj overený 4-krokový proces zvyšovania efektivity, ktorý používam.

Na konci otázky a odpovede, prípadný buffer time. Počas tohto bloku už bude prvé cvičenie, ktoré si bude každý vypĺňať individuálne, na konci krátka prestávka.

10:15 – 11:15 – ČASŤ 2 – UPRATANIE, SPREHĽADNENIE

V tejto časti budeme robiť nasledovné cvičenia:

Výstupom bude prehľad toho, čo všetko robím a identifikovanie, kde míňam zbytočne energiu a kam by som ju mohol investovať radšej pre lepšie výsledky. Táto časť je vysoko praktická a po každom cvičení bude diskusia.

11:15 – 11:30 PRESTÁVKA 15 min (môže byť využitá aj ako buffer time na dorobenie cvičení)

11:30 – 12:30 ČASŤ 3 – KVALITNÁ PRÁCA / SÚSTREDENIE / DOING

V tejto časti budeme robiť cvičenia zamerané na:

Výsledkom tejto časti bude, že každý účastník bude mať vlastné metódy, ktoré môže kedykoľvek používať na všetky 3 typy prác + veľa inšpirácie odomňa a ostatných účastníkov.

* KONIEC DOOBEDNEJ ČASTI * – aj keby niekto odišiel, tak už teraz by mal dostať toľko hodnoty, že sa oplatilo prísť.

12:30 – 13:30 PRESTÁVKA NA OBED 60 min (môže byť využitá aj ako buffer time na dorobenie cvičení). Na obed sa dá ísť do Polusu (2min autom, 10min pešo), alebo odporúčam priniesť si niečo ľahké vlastné).

Po obede si dáme malý refresher a energiser, nech sme zase všetky prítomní v okamihu a nakopnutí a pripomenuté, čo sme robili doobeda a môžeme pokračovať

13:30 – 14:20 ČASŤ 4 – NAČASOVANIE / ČO KEDY ROBIŤ / TIMING IS KEY

V tejto časti sa naučíš robiť správne aktivity v správny čas – v športe aj v (pracovnom) živote platí, že timing je všetko a keď spravíš niečo správne a kvalitne, ale v nesprávny čas, tak sa to minie účinku. Bude to kreatívnejšia časť a je to taký vyšší level optimalizácie.

Cvičenia:

Výsledkom budú často prekvapivé zistenia  a malé zmeny pre veľké výsledky :)

14:20 – 14:30 PRESTÁVKA 10min (môže byť využitá aj ako buffer time na dorobenie cvičení)

14:30 – 15:20 – ČASŤ 5 – KREATIVITA / NÁPADY / OUT OF THE BOX IDEAS

V tejto časti budeme robiť cvičenia zamerané na kreativitu a generovanie nových nápadov, ktoré sami o sebe môžu mať veľký potenciál radikálne vylepšiť tvoj pracovný proces z dobrého na skvelý – ja to budem facilitovať, čakajú nás 3 konkrétne cvičenia a budem dávať aj konkrétne tipy z mojej praxe.

Na túto časť sa najviac teším, je inšpirovaná Google pravidlom 20% času tráviť na kreatívne nové projekty a keď už budeme “upratané” vďaka doobednej časti, verím, že v tejto časti budeme zbierať ovocie ako pracovať “ešte lepšie”.

Kto má základné problémy pracovať “dobre”, ten si tu nájde tiež malé čerešničky, ktoré môže využiť, ale táto časť bude ako hodiť zápalku do benzínového kanistra – čím plnší kanister (kvalitnej práce), tým väčší efekt! :).

15:20 – 15:30 PRESTÁVKA 10min (môže byť využitá aj ako buffer time na dorobenie cvičení)

15:30 – 16:15 ČASŤ 6 – BRÚSENIE PÍLY / OSTRENIE SEKERY / BUDOVANIE KAPACITY

Keďže školenie sa už pomaly blíži ku koncu, v tejto časti budem zdieľať konkrétne tipy a cvičenia na “ostrenie píly”, od fyzickej energie (ako sa držať lepšie fit, lepšie jesť, zlepšiť spánok a iné potrebné faktory) cez mentálnu (ako sa efektívnejšie učiť a vylepšovať svoje kapacity) až po emocionálne a spirituálne (ako zvýšiť svoju mindfulness, prítomnosť v okamihu, schopnosť sústrediť sa). Budú to inšpiratívné švedske stoly a každý si vyberie tie, ktoré sú preňho aktuálne najdôležitejšie.

o význame kvalitnej stravy sa nebudeme len rozprávať v teórií, ale aj občerstvenie na workshope bude spĺňať prísne kritéria

16:15 – 16:30 PRESTÁVKA 15min (posledná rpestávka na utrasenie si všetkého,čo sme dnes preberali, prípadné dorobenie niečoho, inšpiratívnu debatku alebo len osvieženie

16:30 – 17:00 ČASŤ 7 – ZÁVER

V tejto časti si každý stanoví konkrétné akčné kroky – jeden hlavný, ktorý spraví ešte dnes, zajtra a ktorý spraví v pondelok, aby dal do praxe čo najviac z dnešného dňa, bude tam zároveň také rýchle zopáčko a priestor na otázky – pričom ak bude otázok viacero, ostanem k dispozícií aj dlhšie ako do 17:00, ale keďže po každom cvičení je dosť priestoru na debatu a otázky budem odpovedať priebežne, tak sa nebojím toho, že tu budeme mať nakopené kvantum otázok, skôr si upevníme to hlavné, pozdieľame najdôležitejšie uvedomenia a rozlúčime sa :)

Čo si mám priniesť:

ps:

Referencie na jeho 3-hodinovú verziu:

“Skvelé zrkadlo a uvedomenie vlastného potenciálu a možností na zlepšenie vlastnej produktivity a efektivity” –Romana

“Workshop, ktorý ti umožní zamyslieť sa nad otázkami, ktoré si si doteraz ani nekládol a to nielen o pracovnej efektivite” –Libor

“3 hodiny inšpiratívnych myšlienok a tipov, z ktorých niekoľko pôjde na moju nástenku :)” –Majka

ps: celodenná verzia vznikla na základe pozitívnych feedbackov a často sa opakovalo, že “3 hodiny sú málo a celý deň by bol ideálny”, takže idem na to :)

Hodnotenie mojej prednášky na túto tému: 

★ 8,9 /10 = priemer odpovedí na otázku “Ako veľmi (od 0 do 10) by ste moju prednášku odporučili priateľom?” (Campus City, 1/2019, prednáška na tému “Pracuj lepšie, nie tvrdšie”, 120 účastníkov)

Kde sa dá prihlásiť:

Tu, v mojom eshope, po zakúpení ti príde potvrdenie a deň pred školením súhrn logistických inštrukcií, ale v tomto emaile je všetko, možno iba ak by bolo niečo veľmi aktuálne.

Facebook event workshopu nájdeš tu, medzi mojimi facebook eventami. Ak dáš, že sa zúčastníš alebo že máš aspoň záujem, budem rád, ďakujem :) Tiež vieš pozvať priateľov!

Teším sa na všetkých na školení! :)

Cheers!

Mišo

——–

—–

Ak chceš zostať v kontakte, prihlás sa na môj newsletter, cez ktorý zdieľam svoj nový obsah, tipy, novinky, pripravované eventy a špeciálne akcie iba pre mojich subscriberov:

Tags:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *