Koučing

Individuálny koučing pre každého, kto sa chce zorientovať vo vlastných myšlienkach, preskúmať svoje možnosti a naplánovať konkrétne akčné kroky pre dosahovanie svojich cieľov.

AKO TO PREBIEHA:

Úvodný koučing v trvaní až do 60min je bezplatný! Na ňom zistíme, kde sa aktuálne nachádzate a kam sa chcete dostať, prejdeme si aké máte možnosti a naplánujeme akčné kroky. Nemáte čo stratiť.

  • Ak budete mať záujem dohodnúť si so mnou po úvodnom koučingu ďalšiu spoluprácu, na danom úvodnom koučingu na záver preberieme možnosti. Každý klient je iný – niekomu vyhovuje intenzívny osobný koučing, kde pôjdeme naozaj do hĺbky, inému postačí krátky telefonický koučing na uistenie sa, že neskĺza z cesty. Pravidelnosť môže byť takisto rôzna – mám klientov, s ktorými sa počujem každý pracovný deň, ale rovnako aj takých, s ktorými sme len párkrát za rok.

CENA

Podľa Vašej situácie Vám urobím viaceré cenové ponuky. Koučing nie je lacná záležitosť, napriek tomu stále patrím medzi tých cenovo najdostupnejších koučov, ktorí sa stále hýbu na spodnej hranici koučovacích taríf.

📍Tip na článok: Aká je cena koučingu

Uistite sa prosím, že ciele, ktoré chcete dosiahnuť, majú pre vás vysokú hodnotu, ťažko je totiž obhájiť bežné koučovacie tarify pred klientom, ktorý sa chce dať koučovať ohľadom toho, aby si vedel lepšie zaviazať šnúrky :).

Naopak klienti, ktorí za mnou prišli ohľadom životne dôležitých tém (kariérny posun, zdravie, dôležité vzťahy, neriešiteľné dilemy) vedia, že nájsť si kouča bola jedna z najlepších investícií v ich živote.

Úvodný koučing so mnou je bezplatný, aby sme vzájomne zistili, či sa Vám oplatí začínať so mnou spoluprácu, takže nemáte čo stratiť.

TIP NA ZÁVER

Prečítajte si môj článok Ako vyťažiť z koučingu maximum za čo najmenej peňazí. Pomôže Vám lepšie sa na koučing pripraviť.

MOJE KOUČOVACIE VZDELANIE

  • International Coaching Certification, World Coaching Organisation, Helsinki, Fínsko, absolvované v Januári 2019, kritéria pre obhájenie certifikácie splnené v Júli 2019.
  • Introduction to Psychology, Yale, online course, absolvované v Októbri 2019.
  • Personality and Its Transformation, University of Toronto, online course, absolvované v Decembri 2019.
  • práve prebieha: Business Coaching — meaning  and mechanics of coaching in business (ACSTH, polročný intenzívny výcvik, na konci ktorého budem BCTC – Business Coaching Trained Coach a po splnení kritérií členom ICF ako ACC). Očakávaný termín ukončenia: jeseň 2020.

REFERENCIE

Na prve stretko s Michalom som isiel s hmlistou vizou, co by som chcel robit o 5 rokov, avsak stale ‘stuck’ v praci, do ktorej som chodil nerad (slaby vyraz). Najvacsi prinos vidim v tom, ze ma Miso coachingom a otazkami priviedol k rozhybaniu sa a naplnaniu kratkodobych postupnych cielov. Nepresiel rok a robim to, co ma bavi a pekne sa to rozbieha. 

Matej, ex-konzultant vo velkej stvorke, dnes osobny trener a student fyzioterapie

“Veľmi kvalitný a hlavne EFEKTÍVNY coaching! V mojom prípade išlo o nastavenie cieľov, a na základe toho, zúženie focusu na jednu- konkrétnu vec. V tom čase som bola zaseknutá a nevedela som sa rozhodnúť, ktorým smerom sa uberať – nakoľko som zvažovala veľmi veľa možností, ktoré som mala k dispozícii. Mišo mi pomohol nastaviť si akýsi kompas, ktorým sa chcem uberať a na základe toho si nastaviť zúženie focusu, len na aktivity, ktoré mi dopomôžu dostať sa k vysneným cieľom – a naopak zosekanie aktivít, ktoré mi v konečnom dôsledku berú len attention a nemajú žiadnu pridanú hodnotu.

Mám za sebou už pár iných coachingov a myslím, že ten Mišov by som hodnotila ako NAJVIAC EFEKTÍVNY z hľadiska dosahovania výsledkov v časovom horizonte…Veľkým plusom je aj jeho typická energia, vďaka ktorej som už po prvej hodine, ktorú som začínala veľmi chaoticky, s nejasnými cieľmi, vedela, ktorým smerom sa chcem cca uberať. :)”

Vladimíra, zvažujúca viacero kariérnych možností

“Veľmi oceňujem flexibilitu a dobrú energiu. Koučing bol konštruktívny a určite ho ešte využijem.”

Igor, advokát

“Mišo dokáže citlivo rozpoznať,čo je v danej chvíli podstatné. Koučing s ním je efektívny,v priateľskej atmosfére, bez pocitu hodnotenia. Skvelo namotivuje k zamysleniu sa nad vecami,pomôže zatriediť myšlienky a vytvoriť akčný plán -pri realizácii človeka príjemne “vyhecuje”😝.Veľká spokojnosť.”

Slávka, psychologička

“Koučing s Mišom je na profesionálnej úrovni. Správnymi otázkami ma vždy vedel naviesť na riešenie problémov. Oceňujem najmä jeho schopnosť počúvať a vžiť sa do situácie druhého človeka.”

Karol, IT špecialista

“Ďakujem za koučing, pravdupovediac neviem, či som mala očakávania, možno skôr tipy, aké to vlastne bude :-) Myslela som si, že budem hovoriť o cieľoch, o tom, kam v živote smerujem, a pod. a pritom to bolo o inom :-) O strachoch, o emóciách, o tom, čo ma neteší/robí smutnou/trápi a zopár vecí sme aj rozlúskli a uvedomila som si, že niektoré veci treba riešiť hneď, nečakať. Super bolo, že si ma časovo neobmedzil (nemal si hneď po hodine ďalšieho “pacienta” :-D, ale náš koučing sa natiahol až na 3 hodky, a vlastne som si to ani veľmi neuvedomila :-) Viac sa snažím niektoré veci robiť inak, a dosť mi to v živote pomohlo :-) Nejakú dobu po koučingu som si uvedomila, že boli témy, o ktorých, aj keď mi napadli, som sa veľmi nezmienila-nerozoberala, čo si myslím, že bolo pre to, že sa nepoznáme a zároveň trochu poznáme, ak chápeš, ako to myslím. Sú veci, ktoré si nechávam len pre seba a nevie o nich ani moje najbližšie okolie a o tom som sa nerozhovorila (i keď o časti áno, ale o viacerých nie). Keby som išla napr k psychológovi/psychiatrovi/lekárovi/…, nie som si istá, či by som “sa zdôverila”. Uvedomila som si, že aj sama so sebou preto musím častejšie viesť koučing. Ďakujem za skúsenosť!”

Grétka, podnikateľka

S couchingu som nemal nejake velke ocakavania, ale musim povedat ze nakoniec to bolo lepsie nez som cakal. “Strukturovana konverzacia” mi pomohla sa lepsie zamysliet nad niektorymi vecami z mojho zivota. Urcite si myslím, že si šikuliak a verim ze sa vyskiluješ na riadneho couchiska.

Dávid, Bitcoin & Crypto enthusiast

Mišův newsleter jsem začal odebírat se zájmem začít stejnou profesi. Po nabídce o pomoc, mi Mišo nabídl osobní koučing, který jsem příjmul. Už při vysoké škole jsem se tak zbavil zábran podnikat a stanovil si cíle do budoucna.

Daniel, entrepreneur