Koučing

Nové!: telefonický koučing

Individuálny koučing pre každého, kto sa chce zorientovať vo vlastných myšlienkach, preskúmať svoje možnosti a naplánovať konkrétne akčné kroky pre posun na nový level. Taktiež pôsobím aj ako externý kouč pre tímy alebo celé organizácie.

CHCEM SI DOHODNÚŤ KOUČING AKO JEDNOTLIVEC

  • Vyplňte mi prosím tento krátky nezáväzný vstupný dotazník, aby som zistil, ako Vám viem pomôcť.
  • Následne sa Vám ozvem späť a prebehne po telefóne úvodná grátis konzultácia v trvaní cca 15-30min.
  • Ak Vám dokážem poradiť už počas nej, budem len rád. Úvodná konzultácia je bezplatná a nemáte čo stratiť.
  • Ak sa po úvodnej grátis konzultácií dohodneme na ďalšej koučingovej spolupráci, dohodneme si dátum a čas koučingu.
  • Koučing prebieha v mojich priestoroch v Bratislave na Račianskej ul., alebo cez videohovor – iné miesta a spôsoby po dohode. Aktuálne až do skončenia mimoriadnej situácie len cez videohovory.
  • Cena za koučing je 50€/hod, v prípade zakúpenia 5-hodinového balíka je cena 200€ (4 hod + 1 grátis), v prípade zakúpenia 10-hodinového balíka je cena 350€ (7 hodín + 3 grátis), rozhodnúť sa môžete až na konci koučingu, vopred neplatíte nič.

CHCEM SI ŤA OBJEDNAŤ AKO EXTERNÉHO KOUČA PRE TÍM/FIRMU

Postup je rovnaký ako pri záujme o individuálny koučing, začína sa vstupným dotazníkom, na základe ktorého Vám zavolám a predebatujeme Vaše očakávania.

Na ich základe Vám navrhnem plán toho, ako by mohol taký externý koučing fungovať a vypracujem Vám zároveň aj cenovú ponuku na rôzne modely fungovania tejto spolupráce.

TIP NA ZÁVER

Prečítaj si môj článok Ako vyťažiť z koučingu maximum za čo najmenej peňazí.

REFERENCIE

Na prve stretko s Michalom som isiel s hmlistou vizou, co by som chcel robit o 5 rokov, avsak stale ‘stuck’ v praci, do ktorej som chodil nerad (slaby vyraz). Najvacsi prinos vidim v tom, ze ma Miso coachingom a otazkami priviedol k rozhybaniu sa a naplnaniu kratkodobych postupnych cielov. Nepresiel rok a robim to, co ma bavi a pekne sa to rozbieha. 

Matej, ex-konzultant vo velkej stvorke, dnes osobny trener a student fyzioterapie

“Veľmi kvalitný a hlavne EFEKTÍVNY coaching! :) V mojom prípade išlo o nastavenie cieľov, a na základe toho, zúženie focusu na jednu- konkrétnu vec. V tom čase som bola zaseknutá a nevedela som sa rozhodnúť, ktorým smerom sa uberať – nakoľko som zvažovala veľmi veľa možností, ktoré som mala k dispozícii. Mišo mi pomohol nastaviť si akýsi kompas, ktorým sa chcem uberať a na základe toho si nastaviť zúženie focusu, len na aktivity, ktoré mi dopomôžu dostať sa k vysneným cieľom – a naopak zosekanie aktivít, ktoré mi v konečnom dôsledku berú len attention a nemajú žiadnu pridanú hodnotu.

Mám za sebou už pár iných coachingov a myslím, že ten Mišov by som hodnotila ako NAJVIAC EFEKTÍVNY z hľadiska dosahovania výsledkov v časovom horizonte…Veľkým plusom je aj jeho typická energia, vďaka ktorej som už po prvej hodine, ktorú som začínala veľmi chaoticky, s nejasnými cieľmi, vedela, ktorým smerom sa chcem cca uberať. :)”

Vladimíra, zvažujúca viacero kariérnych možností

“Veľmi oceňujem flexibilitu a dobrú energiu. Koučing bol konštruktívny a určite ho ešte využijem.”

Igor, advokát

“Mišo dokáže citlivo rozpoznať,čo je v danej chvíli podstatné. Koučing s ním je efektívny,v priateľskej atmosfére, bez pocitu hodnotenia. Skvelo namotivuje k zamysleniu sa nad vecami,pomôže zatriediť myšlienky a vytvoriť akčný plán -pri realizácii človeka príjemne “vyhecuje”😝.Veľká spokojnosť.”

Slávka, psychologička

“Koučing s Mišom je na profesionálnej úrovni. Správnymi otázkami ma vždy vedel naviesť na riešenie problémov. Oceňujem najmä jeho schopnosť počúvať a vžiť sa do situácie druhého človeka.”

Karol, IT špecialista

“Ďakujem za koučing, pravdupovediac neviem, či som mala očakávania, možno skôr tipy, aké to vlastne bude :-) Myslela som si, že budem hovoriť o cieľoch, o tom, kam v živote smerujem, a pod. a pritom to bolo o inom :-) O strachoch, o emóciách, o tom, čo ma neteší/robí smutnou/trápi a zopár vecí sme aj rozlúskli a uvedomila som si, že niektoré veci treba riešiť hneď, nečakať. Super bolo, že si ma časovo neobmedzil (nemal si hneď po hodine ďalšieho “pacienta” :-D, ale náš koučing sa natiahol až na 3 hodky, a vlastne som si to ani veľmi neuvedomila :-) Viac sa snažím niektoré veci robiť inak, a dosť mi to v živote pomohlo :-) Nejakú dobu po koučingu som si uvedomila, že boli témy, o ktorých, aj keď mi napadli, som sa veľmi nezmienila-nerozoberala, čo si myslím, že bolo pre to, že sa nepoznáme a zároveň trochu poznáme, ak chápeš, ako to myslím. Sú veci, ktoré si nechávam len pre seba a nevie o nich ani moje najbližšie okolie a o tom som sa nerozhovorila (i keď o časti áno, ale o viacerých nie). Keby som išla napr k psychológovi/psychiatrovi/lekárovi/…, nie som si istá, či by som “sa zdôverila”. Uvedomila som si, že aj sama so sebou preto musím častejšie viesť koučing. Ďakujem za skúsenosť!”

Grétka, podnikateľka

S couchingu som nemal nejake velke ocakavania, ale musim povedat ze nakoniec to bolo lepsie nez som cakal. “Strukturovana konverzacia” mi pomohla sa lepsie zamysliet nad niektorymi vecami z mojho zivota. Urcite si myslím, že si šikuliak a verim ze sa vyskiluješ na riadneho couchiska.

Dávid, Bitcoin & Crypto enthusiast

Mišův newsleter jsem začal odebírat se zájmem začít stejnou profesi. Po nabídce o pomoc, mi Mišo nabídl osobní koučing, který jsem příjmul. Už při vysoké škole jsem se tak zbavil zábran podnikat a stanovil si cíle do budoucna.

Daniel, študent / entrepreneur