Skip links

FAMÓZNY PROGRAM

Tento program je pod mojim vedením, v malej skupinke a obsahuje tie najefektívnejšie life coaching cvičenia, aké mi fungujú s klientmi, učené interaktívnou workshopovou formou naživo cez Zoom, v kombinácií s individuálnym koučingom so mnou. Cieľ je vždy individuálny u každého účastníka a na ňom makáme hlavne na individuálnych sessions. Skupinové cvičenia + skupina zase prinášajú nové uvedomenia. Výsledkom je komplexný sebarozvoj. Ak ťa to zaujalo, čítaj viac tu ->

Najbližší turnus začína:

 • TERAZ (prelom apríl-máj 2023, stále je možné sa pridať, po uzavretí skupinky sa spolu dohodneme na termínoch workshopov)

Detaily programu:

 • malá uzavretá skupina (3-5 ľudí) pod mojim vedením, ktorá spolu zdieľa a spoločne sa posúva vpred.
 • kombinácia +5hod skupinových workshopov a +10hod individuálnych koučingov so mnou.
 • štandardné trvanie programu je 6-8 týždňov, najrýchlejšie sa dá zvládnuť za 30 dní, maximálna dĺžka sú 3 mesiace (keď chceš čerpať individuálne koučingy dlhšie, vyhovuje ti pomalšie tempo a chceš sa k nejakým cvičeniam vrátiť aj neskôr alebo v prípade nepredvídateľných okolností).
 • cena a platobné podmienky dohodnuté na individuálnom calle, možnosť pridať si k programu viac individuálnych koučingov a služieb, ale aj kvalifikovať sa na zľavu.

Nazval som to FAMÓZNY PROGRAM, pretože „famózny život“ najlepšie vystihuje to, o čo sa s klientmi stažíme. Samozrejme pre každého vyzerá famózny život nejako inak, ale každý vnútrorne cíti ten naplnený pocit, kedy si hovoríš, že „milujem svoj život!“.

Zameranie programu:

Používam svoj koncept pre famózny život, ktorý má skratku DOER (=ten, čo veci robí a nielen o nich premýšľa).

 1. DEFINITION: čo znamená famózny život pre teba? V tejto časti budeme robiť cvičenia, ktoré používam na individuálnu definíciu famózneho života pre teba. Budeme sa veľa zamýšľať, dávať filozofiu do praxe, debatovať, navzájom sa challengovať a spochybňovať.
 2. OBSTACLES: čo ti bráni vo famóznom živote? „Prekážka musí byť pomenovaná, aby mohla byť zdolaná“. V tejto časti mám nachystané cvičenia zamerané na idenfikovanie ale aj prácu s prekážkami, čiže cvičenia, ktoré používam s klientmi napr. na manažment strachu, chaosu, automatických vzorcov ako napr. people-pleasing alebo nerozhodnosť.
 3. EXECUTION: ako to dať do praxe a robiť veci. V tejto časti budeme robiť konkrétne cvičenia zamerané na konanie. Neoverthinkovanie. Ak je to moc veľké sústo, tak to trošku posekáme, nech sa lepšie prežúva. Ale budeme sa hýbať vpred a robiť veci. táto časť je silno posilnená individuálnym koučingom v objeme +10hod 1-na-1 so mnou, keďže je to hlavná časť.
 4. REFLEXION: čo nové si sa naučil/a? Často veľmi prehliadaná časť, pritom nemenej podstatná. Spoznávanie samých seba, budovanie múdrosti a neopakovanie tých istých chýb, pretože nikto nie je dokonalý a aj ty bdueš mať veľa uvedomení, ale mojim cieľom je tvoje poučenia si zvedomiť a dať ti základ, z ktorého budeš čerpať ešte 20 rokov po skončení programu.

Všetky postupy a cvičenia som nadizajnoval tak, aby ich mohol používať hocikto v rôznych dilemách a situáciach, no pre premietnutie do tvojej individuálnej situácie a vyťaženie maxima budeme využívať individuálne koučing sessions.

Pre koho je program určený:

 • ak si ambiciózny človek s growth mindsetom,
 • máš sa relatívne dobre, ale túžiš rásť (ja tiež! :)),
 • chceš aktívne robiť cvičenia a nie len pozerať videá,
 • zaujalo ťa byť v proaktívnej skupine, ktorá sa spoločne posúva vpred a
 • oceníš sprevádzanie od kouča, ktorý z teba dostane tvoje osobné maximum.

Ako sa prihlásiť:

Rezervuj si so mnou úvodný call cez tento link. V prvom rade potrebujem zistiť, aká je tvoja situácia a či bude efektívne sa teraz pridať do programu alebo nie.

Ak na danom calle zistíme, že daný program nie je to, čo by som ti odporúčal v tvojej situácií absolvovať, prejdeme si iné alternatívy, či už so mnou alebo moje iné odporúčania, ako riešiť svoju situáciu, takže z toho callu dostaneš pridanú hodnotu bezohľadu na to, či sa pridáš na program alebo nie.

Ak zistíme, že daný program je pre teba, zodpoviem všetky tvoje otázky, nájdeme spoločne ambiciózny ale realistický cieľ a keď sa rozhodneš pridať, tak hneď dostaneš individuálnu prípravu a všetky informácie, nech z neho môžeš vyťažiť maximum (čím skôr sa pridáš, tým viac času na prípravu). 

Zároveň budem mať už od začiatku viac informácií o tebe, takže sa môžem aj ja lepšie pripraviť na teba, preto je tento úvodný call win-win pre všetkých, zároveň nemáme obaja čo stratiť.

Čo môžeš očakávať:

Môžeš očakávať veľa praktických cvičení, ktoré sú rozkúskované, aby ich zvládol človek popri full time práci a iných životných záväzkoch. Program ti dá vtedy veľa, keď budeš aktívne participovať. Naopak, ak sa budeš chcieť iba viezť, môžeš očakávať sklamanie.

Skupinové sessions budú na 75-90min (preto máme malú skupinku 3-5 ľudí, aby sme sa vedeli dohodnúť že ktoré dni a časy to budeme mávať – pri väčších skupinkách to bolo skoro nemožné:)). Budú cez Zoom, budú sa na nich workshopovou formou učiť koncepty a cvičenia, ako aj vyhodnocovať progres za posledný týždeň a v prípade absencie (môže sa stať) bude k dispozícií záznam len pre účastníkov programu.

Individuálne koučingové sessions budú dohodnuté individuálne so mnou, cieľom bude maximalizácia hodnoty programu pre tvoju individuálnu situáciu, riešenie tvojich unikátnych výziev, facilitovanie vlastných poučení a uistenie sa, že ideš skupina ťa ani neťahá vpred moc rýchlo, ale ani nebrzdí.

Môžeš očakávať výstup zo svojej zóny komfortu, počas ktorých tam ale budeš mať mňa aj ostatných účastníkov, takže zo seba dostaneš to naj (sila skupiny) a odmenou ti bude sebarozvoj, adekvátny tomu, čo do toho dáš. Ak budeš chcieť robiť program dlhšie (max. 90 dní), je tam tá možnosť, ale z mojich skúseností je 30 dní akurát a „dlhšie“ sa nemusí automaticky znamenať „lepšie“.

V prípade zdravotných komplikácií alebo náhlej zmeny situácie, ktorá by ti znemožňovala dokončiť program, nájdeme také riešenie, aby ti to čo najlepšie vyhovovalo, ale nemusíš sa báť, že ti niečo “prepadne” – môj cieľ je pomôcť ti s tvojim rozvojom, takže tak taká situácia nastane, budeme to riešiť individuálne – ak už teraz o takej vieš, preberieme to spolu na úvodnom calle a uvidíme.

TIMELINE:

 • DDL na prihlásenie sa: do naplnenia obmedzenej kapacity.
 • úvodný email s inštrukciami: ti príde hneď ako mi potvrdíš, že sa pridávaš a bude obsahovať prvé cvičebné zadania, prístupové údaje na Slack, kam sa treba pridať a vypracovať prvé zadania a všetky ďalšie inštrukcie.
 • úvodná live Zoom session: bude podľa dohody skupiny po uzavretí prihlasovania. Na danej session bude vždy vysvetlený nový koncept a tiež aj zadanie na daný týždeň, všetko to bude workshopovou interaktívnou formou, v prípade neúčasti bude k dispozícií záznam z workshopu uploadnutý hneď po jeho skončení na Slacku.
 • každá ďalšia live Zoom session: bude podľa dohody v stanovené dni a časy.
 • individuálny koučing: každý účastník programu bude mať so mnou dokopy +10 hodín individuálneho koučingu, ktoré budú rozdelené na 7×1,5hod, ktoré si môžeš booknuť od prvého dňa vstupu do programu až do 90 dní od vstupu do programu. Vzorové typické rozdelenie môže byť 1-2 sessions ešte pred začiatkom programu, potom 4 session počas 4 týždňov kedy ide program a potom ešte 1-2 session po skončení programu, ale všetko je to prudko individuálne.

Povedali o mojich programoch ich účastníci:

 • „Pocas 2 mesiacov intenzivneho programu s ludmi s podobnym mindsetom a cielom som mal velmi vela uvedomeni, dostal som vela odpovedi, navodov a toolov ako von zo „zacarovanych kruhov“, blokov ci zaseknuti, ktore som dlhodobo riesil a nebyt tohto programu, tak ich s vysokou pravdepodobnostou riesim nadalej. Program s jeho obsahom je skvelym sprievodcom v zivote a v pripade potreby ho viem kedykolvek pouzit. Snazim sa kazdy den (v urcitej intencii) celym programom prebehnut – pripomenut si cvika, aby sa to poriadne zautomatizovalo ako s fyzickym cvicenim. A musim povedat, ze kazdy den v urcitej miere a variacii niektore z cviceni aj pouzivam. Niektore zas na tyzdennej baze, ci aktualnej potreby. Je mojou sucastou ako uz spomenute fyzic.cvicenie ci zdrava strava – pekne zapada ako skladacka do celeho kontextu mojho sebarozvoja.“
 • „Mozem Ti len uprimne podakovat, ze si zrealizovat tento projekt/program a uprimne Ti mozem povedat, ze nelutujem ani 1 €, ktore som do tohto programu investoval. Osobne mam pocit, ze moja investicia sa mi zacala vracat uz mozno v polke programu. Robis svoju pracu fakt velmi dobre.💪👍“
 • „Pre mňa to bol začiatok novej profesijnej éry, kedy som postupne začala po krokoch meniť svoje prostredie, náplň dňa a modelovať veci tak aby má od septembra začala práca nutričneho terapeuta začala živiť. Program mi dal dôležité uvedomenia, prečo sa veci dejú a nedejú a ako to ovplyvniť, a tiež pocit zodpovednosti za seba.“ 
 • „Dopad velky. Fakt. Hlavne z pohledu takoveho vnitrniho nastaveni – zastaveni, uklidneni, uvedomneni … ze vzdy je reseni, ze nemusim tlacit atd. Takze urcite tak polovina cviceni, ktere budu pouzivat aktivne dal, protoze ten pocit byl skvely a chci jej postupne prenest i do firemni kultury.“
 • Ucel som si splil, voci ktoremu som do programu isiel – a to bola koncepcia mojho skupinoveho programu v spojeni s mojim konkretnym zameranim“
 • „Počas programu som zažil rozne fazy vo svojej sebarealizacii. Zazil som nadsenie, zazil som obdobie kedy som potreboval vyslovene rozmyslat a nechat veci vo „svojich flow“ alebo „nechal som ich vo svojom chaose“ a po urcitom case som na ne zacal opat vyvijat vplyv. „
 • „Tvoj program ma „prinutil“ zamysliet sa hlbsie nad mojim zivotom, kde som, co chcem, co pre mna funguje a co nie, ako viacej pocuvat moj „gut feeling“. Velkym prinosom su nastroje / cvicenia, ktore sa snazim pravidelne aplikovat.“
 • „Program bol velmi dobre organizovany, dlzka programu, cvicenia aj individualky. Sice som v danom case nemal idealne obdobie na takyto program, ale ako si hovoril, idealne nemusi byt nikdy :). Vdaka cviceniam a sedeniam som si uvedomil nejake svoje postoje a ako podvedome fungujem. Nehovorim, ze sa vsetko hned otocilo o 180 stupnov, ale postupne sa viem vracat spat a pracovat na svojich problemoch nadalej.“
 • „Program by mohol byt vhodny pre kazdeho, kto ma pocit ze je niekde v pracovnej oblasti zaseknuty. Pripadne ak sa neciti hned na priamy 1-1 kontakt s coachom riesit svoje zalezitosti, ale az po opadnuti nejakych zabran vdaka skupine, ktora na sebe pracuje v danom case tiez.“

Ale bude to „fungovať“ aj mne?

Neviem, pretože to nie je žiadny tajný liek, ktorý pasívne zješ a on „zafunguje“. Je to program, ktorý bude tým viac “fungovať”, čím viac doňho dáš. Môžem ťa uistiť, že svoju časť práce si urobím poctivo, ale tú druhú časť práce musíš urobiť ty, pretože to je tá časť, ktorá rozhodne, koľko si z toho nakoniec odnesieš.

Z daných cvičení, čo mám nachystané a mojich minulých spoluprác ti môžem povedať, že som už som videl klientov:

 • nielen zvládať, ale užívať si ťažké rozhovory, pričom celý život sa im vyhýbali a radšej people-pleasovali,
 • radikálne zvýšiť svoju produktivitu, obraty, nájsť si nových klientov alebo vyjednať si zvýšenie platu,
 • uvedomiť si, čo je pre nich skutočne dôležité a prvýkrát cítiť vo svojom živote jasnosť a zmysel,
 • povedať mi po konci našej spolupráce, že z nej ťažia dodnes a že to bolo super rozhodnutie.

Nevidím dôvod, prečo by to nemal byť aj tvoj prípad, teda ak nepovieš “nie” samému sebe tým, že to nikdy ani len nevyskúšaš, že sa rozhodneš ani len neozvať sa. To je jediný prípad, kedy ti nemám ako pomôcť.

Bookni si úvodný call cez tento link a poďme zistiť, či a ako ti viem byť užitočný.

Mišo