Derek Sivers – Čokoľvek chcete

Krátka malá kniha o Derekovom príbehu, ako začal podnikať na internete, až po predaj svojho podnikania za stovky miliónov dolárov.

Sú v nej skvelé rady pre podnikateľov v akejkoľvek oblasti – od zákazníckeho servisu, najímanie ľudí, biznis model, investorov a nechýba veľa chýb, ktoré Derek urobil.

Ak si čítal Michal Truban – Support a páčila sa ti, tak táto sa ti bude páčiť tiež!

Čo na ňu hovorím ja?

Ja som ju čítal aj počúval ako audioknihu (nahovorenú Derekom) okolo 2011, keď vyšla a instantne som sa do Dereka zamiloval :).

Svojim rozmýšľaním je jeden z mojich najobľúbenejších ľudí vôbec, rád ho citujem na svojich prednáškach, čítam jeho blog sivers.org, už sme si vymenili nejaké emaily a vždy som rád, keď vyjde nejaký jeho nový podcast.

Túto knihu si občas len tak za hoďku prečítam, aby som si pripomenul skvelé lekcie z nej a nezabúdal na ne, o to viac ma potešilo, že v roku 2020 vyšla aj po slovensky a viem ju odporúčať (a kupovať :)) ľuďom vo svojom okolí. Famózna malá kniha do 10€.

Kde sa dá kúpiť?

Nájdeš ju kade-tade, ak si ju chceš kúpiť v Martinuse cez môj affiliate link a podporiť tak tvorbu týchto odporúčaní, klikni sem:

Slovo na záver

Ak nechceš zmeškať moje najnovšie tipy (nielen) na knihy, prihlás sa na odber môjho newslettra – je zdarma, písaný s láskou.

Author