Cenník mojich služieb

0) Vstupná konzultácia

Popis: Jedná sa o úvodný rozhovor, na základe ktorého si určíme očakávania od spolupráce a dohodneme sa na prípadnej spolupráci. Vstupná konzultácia je nezáväzná, neváhajte ma osloviť, ak máte len predbežný záujem a chcete zistiť, ako (a či) by som vám vedel dodať adekvátnu hodnotu. Jej trvanie je podľa potreby od pár minút až do polhodiny a prebehne buď telefonicky alebo osobne. Objednávka cez tento formulár.

Cena: zdarma.

1) Individuálne 1-na-1 – jednorázovo

Popis: Kupujete si môj čas, moje skúsenosti a schopnosti. Jedná sa o stretnutie, kde som len ja a vy. Podľa typu služby sa stretnutie uskutoční buď v mojom ofise v Bratislave na Račianskej, v SOWA gyme na Vajnorskej alebo online cez videohovor. Iné miesto dohodou.

Vzťahuje sa na: koučing, mentoring, fyzický tréning, poradenstvo – v zásade čokoľvek.

Cena: 40€/hod.

Poznámka: Prvá hodina sa platí prevodom vopred, zvyšok je dofakturovaný dodatočne.

Pre koho je to naj: Ak viete jasne, s čím vám viem pomôcť a daná hodnota mojej pomoci prevyšuje u vás cenu, ktorú mi zaplatíte. Naopak neodporúčam tento produkt niekomu, komu dá viac hodnoty buď môj free obsah tu na stránke, alebo sa môže zúčastniť workshopu. Toto je môj individuálny čas, ktorý venujem 100%tne iba vám.

Akcia: ak sa na konci nášho stretnutia rozhodnete, že máte záujem o balík 10 hodín (viď ďalší odsek), tak mi môžete doplatiť zvyšnú sumu z jeho ceny a práve skončené stretnutie iba odrátame od 10 hodín. (Príklad: zaplatíte mi 40€ vopred, stretnutie bude mať 2 hodiny a na jeho konci mi navrhnete, že chcete v sedeniach pokračovať a máte záujem o balík 10 hodín, takže mi doplatíte zvyšnú sumu (250-40=210€), 2 hodiny už máte vyčerpané, takže vám ostáva ešte 8 hodín.

2) Individuálne 1-na-1 – balík 10 hodín

Popis: Kupujete si môj čas, moje skúsenosti a schopnosti. Jedná sa o stretnutia, kde som len ja a vy, v objeme 10 hodín (600 minút), čeprateľné na rôzny počet stretnutí.Podľa typu služby sa stretnutie uskutoční buď v mojom ofise v Bratislave na Račianskej, v SOWA gyme na Vajnorskej alebo online cez videohovor. Iné miesto dohodou.

Vzťahuje sa na: koučing, mentoring, fyzický tréning, poradenstvo – v zásade čokoľvek.

Cena: 250

Poznámka: Platí sa prevodom vopred a potom sa balík čerpá postupne.

Pre koho je to naj: Ak viete jasne, s čím vám viem pomôcť a chcete sa dohodnúť na dlhšiu spoluprácu – či už pre dlhodobejší koučing, prípadne sa môže jednať aj o fit mentoring a daný balík môže byť vyčerpaný na spoločné tréningy + výživové poradenstvo. Ak váhate, skúste jednorázovú spoluprácu (predchádzajúci odsek) a na jej konci si môžete v prípade záujmu doplatiť celý balík.

3) Workshop 3-hodinový

Popis: Mnou vedený workshop, v malej skupinke a kreatívnej atmosfére.

Vzťahuje sa na: všetky moje workshopy v dĺžke trvania 3 hodiny

Cena: 37

Poznámka: Platí sa prevodom vopred.

Pre koho je to naj: Ak už poznáte nejaký môj obsah, ovládate základy a chcete sa posunúť na vyšší level. Keďže workshopy sú v malej skupinke a vedené mnou, je tam dosť priestoru na hlbšie preskúmanie danej témy, individuálne poznatky a taktiež dostatočný priestor na otázky a odpovede so mnou a rovnako proaktívnymi účastníkmi ako vy. V prípade, že ste v danej téme úplny začiatočník a nie ste si istý/á, či má workshop pre vás takú hodnotu, zvážte najprv naštudovanie mnou napísaných článkov, ktoré boli, sú, aj budú vždy zdarma. Naopak, ak vyžadujete individuálny prístup a moju plnú pozornosť iba vás, zvážte individuálne stretnutie 1-na-1.

4) Workshop celodenný

Popis: všetko je rovnaké ako pri 3-hodinovom workshope, ale dĺžka workshopu je 8 hodín, od 9:00 do 17:00, zvyčajne v sobotu alebo v nedeľu.

Cena: 77

5) Workshop 2-dňový víkendový

Popis: všetko je rovnaké ako pri 3-hodinovom alebo celodennom workshope, ale dĺžka workshopu je 8+8 hodín, od 9:00 do 17:00, v sobotu a nedeľu.

Cena: 127

6) Iné

v prípade záujmu o iné moje služby, napríklad firemnú prednášku alebo spoluprácu vo väčšiom objeme ako 10 hodín, ma prosím kontaktujte individuálne a verím, že sa dohodneme.

Zľava

Najjednoduchší spôsob, ako dostať zľavu z mojich služieb, je zaplatiť si ich čo najskôr, prípadne si predplatiť balík vopred. Moja cena bude rásť a časová dostupnosť klesať, takže najlepší spôsob, ako dostať zľavu, je predplatiť si buď čo najviac vopred alebo neváhať pokiaľ daná služba nezdražie alebo sa nevypredá.

—————————————————

Záverečné informácie a užitočné odkazy

—————————————————

Teším sa na spoluprácu!

s úctou

Mišo Duchoň

——–

—–

Ak chceš zostať v kontakte, prihlás sa na môj newsletter, cez ktorý zdieľam svoj nový obsah, tipy, novinky, pripravované eventy a špeciálne akcie iba pre mojich subscriberov: