Commitment Contract 04/2020

Pravidlá:

 1. Pošli 50€ na SK3883300000002100872163. Je to môj účet, tvoj vklad bude celý mesiac v bezpečí. Do poznámky napíš svoje meno.
 2. Do WhatsApp skupiny napíš špecificky a merateľne svoje ciele a záväzky. Tieto si stanovuješ TY. Stanov si niečo, čo ti pomôže, ale je realistické! Toto je na tebe. Neporovnávaj sa s ostatnými, daj si svoj cieľ a dodrž ho. Na konci mesiaca sa nebude hodnotiť, kto zvládol viac, ale iba binárne či si dodržal(a): ÁNO-NIE.
 3. Voliteľne k tomu pripíš aj 1-2 vety o sebe, kde sa nachádzaš, koľko máš rokov, čo robíš a prípadne instagram profil.
 4. Cieľ je niečo, čo chceš dosiahnuť do konca mesiaca a bude sa vyhodnocovať na konci mesiaca. Pridaj aj, kde sa aktuálne nachádzaš. Napr. môj cieľ je mať pod 84kg, ale nie jednorázovo, ale minimálne 3 po sebe idúce dni a keď to dosiahnem skôr, tak to udržať do konca mesiaca. Aktuálne mám 85,4kg.
 5. Záväzok je niečo, čo sa zaväzuješ pravidelne buď robiť alebo nerobiť. Môj záväzok je:
  • každý týždeň napísať vopred svoj tréningový plán a dodržať ho
  • každých 5 dní vám dať update mojej priemernej hmotnosti za tých 5 dní
  • počas celého mesiaca nekonzumovať lepok a alkohol.
 6. Celé je to na vlastnej integrite, kto bude podvádzať (že neprizná zlyhanie alebo na konci nejako obabre cieľ), tak možno ušetrí 50€, ale oklame v konečnom výsledku sám/sama seba!, takže zaviaž sa buď to dať alebo sa čestne rozlúčiť s 50€, lebo ak do toho nejdeš odvážne, že sa bojíš straty, tak sa stráca podstata toho commitment contractu.
 7. Na konci mesiaca sa vyzbierané peniaze rozdelia medzi tých, ktorí svoje ciele a záväzky dodržia, takže dostaneš minimálne naspäť svoje peniaze, ale môžeš si ešte aj privyrobiť.
 8. Počas trvania tejto výzvy sa môžeme povzbudiť ale prosím vyvarujme sa spamovaniu :). Využime skupinu primárne na písanie ako to ide, updates, stanovovanie cieľov a podporu druhým.