Ahojte!

Chceme vás aj s mojim namakaným kolegom Dávidom pozvať na ranné tréningy pod našim vedením. Začni rok 2016 naplno a bez výhovoriek a zaviaž sa vstať 3x do týždňa kúsok skôr a makať na sebe!

Kedy: Každý pondelok, stredu a piatok, frčíme už od januára, prídi si vyskúšať prvý tréning zadarmo!

Čas: 6:30, 7:30 a 8:30. Teda 3 turnusy, podľa toho, o koľkej potrebuješ prchať.

Tréning: trvá 55-60min. Viac vo videopozvánke ;) https://www.youtube.com/watch?v=ugLZudn6XaU&feature=youtu.be

Prečo chodiť práve ku nám?

 • Fitnessa nie je žiadny verejný gym, je to náš chrám – nebudeš narážať do anonymných ľudí, budeš sa tu cítiť ako doma, môžeš si tu nechať veci keď chceš a budeš mať viac priestoru ako na iných skupinovkách.
 • Je ti k dispozícií naša analytická váha Tanita, meter a kaliper, na monitorovanie tvojej telesnej kompozície, zadarmo, pred alebo po tréningu. Inštruktáž grátis.
 • Tréningy sú kapacitne obmedzené a pripravené trénermi, ktorých ich práca baví, dbajú na správne prevedenie, vysoké tempo a dobrú náladu. Pravidelne sa s Dávidom učíme nové veci, chodíme na školenia a aplikujeme naučené do praxe.
 • Kto u nás trénuje má zľavy na školenia a kurzy, ktoré u nás cez víkendy bývajú, ako aj na iné produkty, ktoré hromadne objednávame
 • Budeš patriť do rodiny :) budeš na našej spoločnej fb skupine a budeš sa s nami zlepšovať.
 • Cieľom tréningov je CÍTIŤ SA LEPŠIE (a nie ťa rozbiť na prach), MAŤ VIAC ENERGIE POČAS DŇA (a nie menej) a TAKISTO SA NEUSTÁLE ZLEPŠOVAŤ v SILE, KONDÍCIÍ a POHYBLIVOSTI.

Znie to super? Tak prídi. Neváhaj dlho.

Cena:

Prvý tréning je zadarmo, za skúšku nič nedáš, preto nepíš kilometrové emaily, ale proste prídi. Ako sa ku nám dostať (video).

 • 2-mesačný balík (február + marec): 27 tréningov – cena je 149€ (5,5€ za tréning).
 • 1-mesačný balík – 12 tréningov v jednom mesiaci – 79€ (6,58€ za tréning).
 • vstupová permanentka – 7 tréningov (treba vyčerpať v priebehu 30 dní): 55€
 • 1 týždeň – 3 tréningy: 25€
 • 1 jednorázový tréning: 10€
 • iné balíky (povedzme tréning len v pondelok a stredu, 10 vstupov na 2 mesiace a podobne) – dohodou.

Ako vidíš, ceny sú jasne nastavená tak, aby sme podporovali tých, ktorí chcú chodievať pravidelne. Ak máš tréningy zaplatené, bude ťa to oveľa viac motivovať ráno vstať. Ak máš chodievať nepravidelne podľa toho, ako sa ráno vyspíš, efekt tréningov bude minimálny. Kľúčom je pravidelnosť, preto podporujeme tých, ktorí chcú trénovať pravidelne. V prípade, že ti do toho niečo príde a nebudeš sa môcť ráno tréningu zúčastniť, môžeš si ho prísť ku nám odtrénovať individuálne počas týždňa, kde je vôľa, tam je cesta, všetko sa dá, aj platiť na splátky, len proste musíš chcieť!

Rozhodol/rozhodla si sa začať na sebe naozaj makať bez výhovoriek? Chceš kompletné poradenstvo vrátane konzultácií úpravy stravy? Je tvojim problémom pravidelnosť a hľadáš trvalé riešenie? Pre teba tu máme ultimátny challenge, balík s názvom „bez výhovoriek“:

 • 2-mesačný balík (február, marec): 9 týždňov – 27 tréningov – cena je 349€, v cene je individuálne výživové poradenstvo odomňa alebo od Dávida podľa tvojho výberu, v podstate v tomto balíku sa o teba budeme kompletne starať, konzultovať tvoje stravovanie, životný štýl a ešte od nás dostaneš aj typy ako pridať do svojho života pohyb aj mimo tréningov – chceš predsa radikálnu zmenu a bez výhovoriek, nie? A to najlepšie? Ak tie 2-mesiace dokončíš a nevynecháš viac ako 2-tréningy, vrátime ti na konci marca 122€!!! takto celý program vyjde na 227€…

Na zopakovanie:

Ak si u nás ešte nikdy nebol/a, prídi si tréning vyskúšať zadara. Ak už si u nás bol/a, najvýhodnejšie možnosti sú 2-mesačný balík za 149€ alebo ultimátny balík „bez výhovoriek“ za 349€, kde ti na konci vrátime 122€. Alebo niečo medzi. Každopádne – ak máš záujem, iba mi napíš na miso@fitnessa.sk , do predmetu daj „RANNE TRENINGY“ a napíš mi prosím, o čo máš záujem a ktoré časy by si chcel/a chodievať. Samozrejme ideálne by bolo chodievať vždy v jeden čas, nech makávaš stále s rovnakou partiou, ale keď to inak nepôjde, môžeš si občas prísť zamakať aj v inom čase. Ako hovoríme, kde je vôľa, tam je cesta ;)

Mišo & Dávid

Leave a Comment.