Zoznam:

 1. Balík kompletných služieb
 2. Balík coachingových služieb
 3. Celodenné individuálne služby
 4. Poldňové individuálne služby
 5. Individuálna konzultácia
 6. Jednorázový tréning
 7. Jednorázové odporúčania v oblasti stravovacích návykov a životosprávy

——————————————————————————————————-

Detailnejší popis a ceny jednotlivých produktov:

 

#1: Balík kompletných služieb

Popis: Toto je kompletná spolupráca so mnou ako trénerom pri dosahovaní vašich cieľov. Takáto spolupráca obsahuje tieto časti: úvodná konzultácia, analýza momentálnych pohybových, stravovacích a lifestyle návykov, zostavenie tréningového plánu, výživové poradenstvo, spoločné individuálne tréningy 1-on-1, pravidelné analýzy pokroku, rady na zlepšovanie životosprávy, prípadný suplementačný plán pri deficite mikronutrientov (po porade s doktorom) u bežných cvičencov, či profesionálny suplementačný plán pre vrcholových športovcov, následné poradenstvo a nasmerovania. Takáto spolupráca trvá zvyčajne od 3 až do 12 mesiacov, v závislosti podľa komplexnosti cieľa a okrem pravidelných tréningov alebo konzultácií som prístupný na telefóne alebo emaile pre prípady, kedy chce klient s niečím poradiť. V sekcií referencie nájdete pár ľudí, ktorí so mnou takúto spoluprácu uzavreli, ich výsledky a spokojnosť s mojimi službami.

Cena: Závisí od trvania spolupráce, počtu spoločných tréningov, obtiažnosti cieľa… Pri tomto produkte oznámim klientovi cenu po úvodnej konzultácií a analýze jeho momentálneho stavu a cieľa a môže sa rozhodnúť, či chce so mnou spolupracovať alebo nie. Uvádzam orientačnú cenu najbežnejšieho typov takejto kompletnej spolupráce:

 • 3-mesačný program pre začiatočníkov, ktorí predtým nemali trénera a chcú sa naučiť základy cvičenia, stravovania a životosprávy. Výsledkom je, že vieš, ako máš cvičiť správnou technikou, ako sa stravovať, žiť a tvoje telo je už po 3-mesiacoch zdravšie, funkčnejšie a výkonnejšie a máš základné princípy na celý zvyšok života. Aké výsledky dosiahneš, čo sa týka napr. zvyšovania kondície alebo znižovania % telesného tuku, vyslovene záleží na tom, ako striktne budeš dodržiavať zásady životosprávy.
  • Cena programu v prípade 2-tréningov do týždňa vrátane všetkého, aj vstupného do gymu: 700€
  • Cena programu v prípade 3-tréningov do týždňa vrátane všetkého, aj vstupného do gymu: 1000€

Pozn.: áno, je to drahé. Ale je to reálna cena, za ktorú som ochotný pracovať s niekým na báze 1-na-1. Treba si uvedomiť, že na tréningoch mávam 6-10 ľudí, je to akčné, je to super, všetci sú spokojný. Ak si ma chce niekto ale zaplatiť celého iba pre seba, fakt to nebude za 10€/hodinu.

#2 Balík coachingových služieb

Popis: Toto je jednoduchšia verzia balíka kompletných služieb, pretože neobsahuje všetky časti. Môže sa jednať napr. o coaching v oblasti výživy, kedy napr. jedinec pravidelne vykonáva športovú alebo cvičebnú aktivitu, s ktorou je spokojný a zaoberáme sa len stravou. Takáto spolupráca zvyčajne obsahuje úvodnú konzultáciu, vstupnú analýzu, vypracovanie plánu a potom stretávanie sa v pravidelných intervaloch, kedy hodnotíme uplynulé obdobie, analyzujeme pokrok a dohadujeme sa na úpravách na ďalšie obdobie, ktoré si potom vyhodnotíme na ďalšom stretnutí.

Cena: Závisí od trvania spolupráce, dohodnutých konzultáciach, pravidelnosti a obtiažnosti cieľov. Uvádzam orientačnú cenu najbežnejšieho typu takejto spolupráce:

 • 3-mesačný online coaching pre niekoho, kto si chce dať vypracovať cvičebný a stravovací plán a potom so mnou pravidelne každý týždeň (po dobu 13 týždňov = 3 mesiace) cez skype alebo telefonicky (na moje náklady) konzultovať progres – 400€.

Pozn.: jednorázové konzultačné poradenstvo stojí 40€/hodinu (viď nižšie). Tu je 13 hodín, čiže 40*13= 520€ a ešte k tomu moja práca po úvodnej analýze, kedy pripravujem zásady stravovania a cvičenia (čiže ďalšie 3 hodiny), ale pretože sa mi človek zaviazal na 3 mesiace dopredu, má nižšiu cenu.

#3 Celodenné individuálne trénerské služby

Popis: 8-hodinová spolupráca podľa vlastného výberu. Počas jedného dňa môžeme čas rozdeliť napr. takto:

 

2 hodiny úvodná analýza, konzultácia, určenie toho, kde sa nachádzame a kam chceme ísť,

2 hodiny konzultácia a poradenstvo v oblasti stravovania,

2 hodiny praktickej prípravy v oblasti pohybu – ako cvičiť správnou technikou,

2 hodiny zlepšenia ostatných faktorov životosprávy + ako vyhodnocovať pokrok,

 

Alebo môžeme stráviť celých 8 hodín v gyme, učením sa správnej techniky cvičenia, prechádzaním si všetkých cvikov, praktické demonštrácie, kontrola vašej techniky

Alebo 8 hodín individuálneho vzdelávania v oblasti stravovania, čiže by sme sa naučili všetko potrebné, čo učím ľudí za prvé 3 mesiace spolupráce, počas jedného celého dňa, šli by sme aj do obchodu, naučili sa vyberať si potraviny podľa kvality a v prípade záujmu môžeme aj variť.

Cena: 200€

 

#4 Poldňové trénerské služby

Popis: Rovnaká služba ako Celodenné trénerské služby, avšak v trvaní 4 hodiny a nie 8.

Cena: 120€

 

#5 Individuálna konzultácia

Popis: Konzultácia buď v oblasti stravy a živosprávy, čiže toto je pre klientov bez predchádzajúcej úvodnej analýzy, ktorí chcú využiť moje služby jednorázovo na zodpovedanie ich otázok, poradenie sa a vyriešenie špecifických otázok. Rovnakú službu poskytujem aj v otázkach tréningu, kedy napr. sa chce niekto stretnúť a uistiť sa, že cvičí správnou technikou cviky, v ktorých si nie je taký istý, takže si ich spolu prejdeme. Počas tejto hodinovej konzultácie som tu vyslovene na to, aby som odpovedal a čo najlepšie poradil v individuálnych otázkach, ktoré má klient nachystané.

Cena: 40€/hodinu (minimálne trvanie je 45min, konzultácia kratšia ako 45min je možná, ale stojí stále 30€, čo je cena za 45min).

 

#6 Jednorázový tréning

Popis: mnohí sa ma pýtate na to, či sa dá prísť na 1 skúšobný tréning. Áno, dá sa, predtým ale budem potrebovať od vás vyplniť skrátenú verziu vstupného dotazníka, aby som vedel o vašich pohybových obmedzeniach, minulých zraneniach, iných limitáciach a neublížil vám. Vtedy pripravím tréning, dáme si spolu rozcvičku aj záverečný strečing a celý tréning vás budem viesť, kontrolovať, korigovať techniku a určovať tempo. Rozdiel medzi týmto a produktom „Individuálna konzultácia“ je ten, že pri produkte „Individuálna konzultácia“ som k dispozícií v gyme a vy určujete program – aké cviky si chcete prejsť, na aké partie by ste sa chceli naučiť nejaký nový cvik, čo chcete, aby som vám predviedol alebo skontroloval. Ale pri jednorázovom skúšobnom tréningu určujem program ja – vy si v dotazníku určíte požiadavky na zameranie tréningu, ale celý priebeh (cviky, tempo, intenzitu) určujem ja a je menší priestor na otázky, pretože prestávky sú na vydýchanie sa a nie na kecanie – v opačnom prípade treba dohodnúť individuálnu konzultáciu a tam sa môžeme rozprávať kľudne aj celý čas.

Cena: 40€, Trvanie je od vysvetlenia priebehu tréningu, rozohriatia, rozcvičky, cez samotný tréning, až po záverečné uvoľnenie, ponaťahovanie a pokec na záver – spolu 90min.

 

#7 Jednorázové odporúčania v oblasti stravovacích návykov a životosprávy

Popis: Po vyplnení dotazníku si ho rozanalyzujem, vypracujem posudok a doplním odporúčania pre dosiahnutie želaného stavu. Tento produkt sa od individuálnej konzultácie líši tým, že je to menej interaktívne a po vyplnení dotazníku vypracujem odporúčania, ktoré sú špeciálne šité na vás a ich dodržiavanie je čisto na vás. Pýtate sa ma v tejto službe na to, ako máte jesť a žiť, aby ste dosiahli svoje ciele, no a ja zhodnotím, ako ste na tom teraz a napíšem vám podľa mojich skúseností, čo bude potrebné na dosiahnutie vašich cieľov. V prípade, že chcete o navrhovaných riešeniach viac diskutovať, navrhujem radšej individuálnu konzultáciu, v prípade, že chcete, aby som s vami aktívne pracoval na dodržiavaní odporúčaní a pomáhal vám po ceste, odporúčam radšej balík coachingových služieb.

Cena: 60

 

#8 Skupinovky

– ranné tréningy, v pondelky, stredy a piatky, 6:30, 7:30, 8:30. Ak si chceš prísť zacvičiť, iba sa ozvi ;)

 

#9 Iné

– čokoľvek iné, či už prednášanie pre celú firmu, trénovanie na dni zdravia, točenie videa (raz ma jeden týpek oslovil na porno, prisahám :) a len chcem povedať, že odpoveď bola NIE a doteraz sa nezmenila :)), spolupráca na nejakom produkte alebo službe, som otvorený, stačí sa ozvať a pokecáme, aké sú možnosti.

 

————————————

Zásady a ďalšie informácie

 • Nie som platca DPH, ceny sú konečné a nebudú sa už zvyšovať o žiadnu daň.
 • Balíky sú platené vopred v hotovosti alebo prevodom na účet, všetky ostatné služby až následne po doručení.
 • V cene tréningov je už započítané aj vstupné do gymu a všetky ostatné veci (ako napr. sprcha, voda na pitie, prípadné zapožičanie uteráku a pod)
 • Tréning zrušený menej ako 24 hodín pred jeho uskutočnením prepadá. To isté sa týka aj konzultácií a iných dohodnutých stretnutí.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Vždy sa dá so mnou dohodnúť na upravených podmienkach či iných balíčkoch – kde je vôľa, tam je cesta.

Ako si objednať jeden z produktov

Ak viete, o ktorý z produktov máte záujem, napíšte mi na miso@misoduchon.com o aký produkt máte záujem a pošlem vám ďalšie inštrukcie. V prípade, že si chcete dať pomôcť, ale nie ste si istý, ktorý z produktov je pre vás ten naj, napíšte mi na miso@misoduchon.com, že zvažujete moje služby a chceli by ste pomôcť pripraviť balík na mieru. Napíšte mi prosím rovno aj niečo o sebe – ako ste na tom momentálne a kam sa chcete dostať, dá mi to prvé potrebné informácie a následne vás kontaktujem pre viac otázok ak bude treba a pomôžem vám vybrať produkt, o ktorom si myslím, že bude mať pre vás najväčšiu hodnotu za vaše peniaze.

 

(návrat na stránku „Fitness tréner a poradca pre výživu“)

(prechod na stránku „Referencie a prípadové štúdie“)