U mňa v gyme! Užívam si to

U mňa v gyme! Užívam si to

Nazdar! Vitaj na mojej stránke, kde sa ti predstavím ako tréner! Takže, na prelome rokov 2013 a 2014 som začal ľuďom pomáhať byť viac fit, pôsobil som ako vyslovene individuálny tréner 1-na-1 v rôznych gymoch, kde ma nechali trénovať, postupne som sa presunul do Kajan Gymu, až som v roku 2015 otvoril Fitnessu, kde trénujem dodnes. Mám momentálne odtrénovaných vyše 2000 hodín tréningov, pre niekoho je to veľa, pre niekoho málo, mňa to baví, som v tom dobrý, snažím sa zlepšovať. Zameriavam sa už ale hlavne na skupinové tréningy a na individuálky beriem ľudí iba zriedkavo.

Ranné tréningy robievam skoro ráno aj s mojim parťákom Dávidom. Viac o našich tréningoch vo videu ;)

Špecializácia:

Byť fit!
vysoká
Umelé svaly
nízka
Abs. sila
stredná
Rel. sila
vysoká
Pohodlnosť
nízka
Pohyblivosť
vysoká

ja-osvedcenie

Cenník služieb

Tu si môžeš pozrieť cenník služieb. Nie som platca DPH, všetky činnosti vykonávam podľa platných predpisov a nezávisle, bez akejkoľvek väzby na nejakú firmu – čiže nemám žiadnu províziu za odporučenie nejakého produktu, služby, či fitness centra.

Aký som tréner a zásady

Pri tréningu sa riadim heslom, že tréning má byť krátky (do 60min), intenzívny, s dôrazom na základné pohyby, ale tiež aj zaujímavý a dynamický. Nečakaj u mňa žiadne pumpovanie na strojoch. Pokiaľ sa nenaučíš robiť základné cviky s vlastnou hmotnosťou, nemáš nárok na nejaké pokročilé prvky. Ľudia, ktorí nie sú v top kondícií sa nemusia báť prísť na tréning, cviky majú všetky ľahšie aj ťažšie verzie, nájdem ti niečo, s čím sa adekvátne potrápiš a dá tvojmu telu stimul na zlepšenie. Najviac skúseností mám s chudnutím telesného tuku, zvyšovaním celkovej kondicíe a budovaním zdravých návykov. Ľuďom ako prvé odporúčam ujasniť si svoje ciele a svoju motiváciu. Nedá sa sedieť na 4 koňoch naraz, uisti sa, že na svoje telo máš dostatok času a energie. Po skončení spolupráce so mnou majú moji klienti zvyčajne oveľa viac energie, lepšiu kondíciu, cítia sa viac fit, sú zdravší, štíhlejší a spokojnejší so svojim telom. No a ešte teda k tomu, aký som tréner – je ma počuť na tréningy, mám rád zmysel pre humor, ale oddeľujem to – keď treba zaťať zuby a sústrediť sa na cvik, vtedy sa nekecá, ale maká; inak som v pohode :) POZOR!, veľa ľudí mi píše kilometrové správy ohľadom toho, že aký bude tréning, čo sa na ňom robí, na čom bazírujem a podobne. Keď si pozrieš moju facebook stránku, získaš prvotný obraz, ale nekomplikuj to, všetko je na živo na vlastnej koži iné ako na obrázkoch alebo v konverzácií – treba si prísť vyskúšať. Nekecať. Vyskúšať. Za to nič nedáš.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Referencie od mojich klientov.

Ponuka služieb a cenník

1 Comments

  1. Ahoj,prepáč že ruším ale chcela by som poradiť rozhodla som sa schudnúť.A chcela by som sa spýtať či by sa nenašli niake fajn cviky na brucho,stehná,boky, a tak.A či by si mi vedel poradiť aj s jedalníčkom. A čo ma viedlo k chudnutiu mám dosť kíl na svoj vek a dosť má to trápi,a chcem s tým niečo robiť.Nevedela som na koho sa mám obratiť tak som si vyhľadala trénera a našla som teba.Dúfam že neruším a najde sa nijaké riešenie. Veľmi pekne ďakujem :-)

    Reply

Leave a Comment.